Новини

18 січня 2019, 16:31

Секретар Комітету з питань економічної політики Богдан Матківський провів особистий прийом громадян

докладніше
18 січня 2019, 14:34

Тези виступу Голови Верховної Ради України Парубія на закритті 9 сесії Верховної Ради України VIII скликання

докладніше
18 січня 2019, 13:31

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 січня 2019, 11:36

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
18 січня 2019, 11:02

Голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький взяв участь у презентації книги глави УГКЦ «Дяілог лікує рани»

докладніше
18 січня 2019, 09:55

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 січня

докладніше
18 січня 2019, 09:17

У Комітеті у закордонних справах відбулася презентація монографії "Питання розвитку та реалізації міжнародних стандартів прав корінних народів"

докладніше
17 січня 2019, 18:05

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 січня 2019, 17:22

Діяльність Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення у 2018 році активізувала процес погашення заборгованості з виплати заробітної плати в країні

докладніше
17 січня 2019, 17:09

Голова Верховної Ради Андрій Парубій взяв участь у церемонії передачі Парламенту вишитої карти-оберегу України

докладніше
17 січня 2019, 16:00

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Угорщини в Україні Ійдярто Іштваном

докладніше
17 січня 2019, 14:13

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 січня 2019, 14:10

Комітет з питань євроінтеграції підтримав проект Закону про приєднання України до Європейського фонду підтримки спільного виробництва художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів

докладніше
17 січня 2019, 14:03

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
13 грудня 2018, 12:27

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій закликав Прем’єр-міністра Республіки Корея Лі Нак-Йона запровадити безвізовий режим між Кореєю і Україною

13 грудня 2018 року у рамках офіційного візиту Голови Верховної Ради України до Республіки Корея Андрій Парубій провів зустріч з Прем’єр-міністром Республіки Корея Лі Нак-Йоном.

На початку зустрічі Прем’єр-міністр Кореї привітав Голову Верховної Ради України та членів Парламентської делегації зі 100-ліття проголошення Незалежності Української Народної Республіки.

Андрій Парубій відзначив, що Україна і Корея дуже схожі між собою. «У нас схожа історія, але Корея тепер це приклад для України - як, маючи постійну військову загрозу, Корея змогла пройти шляхом реформ і стати однією з передових економік світу»,- зазначив Андрій Парубій.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій поінформував Прем’єр-міністра Кореї щодо триваючої російської агресії проти України, зокрема, розповів про акт військової агресії військових кораблів та авіації Російської Федерації проти кораблів Військово-морських сил України у Керченській протоці. «Напад у Керченській протоці - це не лише агресія проти України, це виклик для всього цивілізованого світу». У цьому ключі Голова Верховної Ради України Андрій Парубій закликав Прем’єр-міністра Республіки Корея Лі Нак-Йона, аби корейська делегація в ООН під час голосування 17 грудня 2018 року підтримала проект резолюції Генеральної асамблеї ООН «Щодо мілітаризації Криму, Севастополя та окупації Азову».

Андрій Парубій відзначив, що попри відсіч російської військової агресії Україна проводить реформи майже у всіх сферах життя. «Реформи в Україні відкривають великі можливості для співпраці між Україною та Кореєю», - зазначив Голова Парламенту.

Серед пріоритетних сфер співпраці між Україною та Кореєю Андрій Парубій назвав IT- сектор, аграрний сектор та космічну галузь. «Україна може стати шляхом і посередником для виходу Кореї на європейські ринки»,- підсумував він.

За словами Голови Верховної Ради, на цьому шляху Україні і Кореї потрібно знімати усі бар’єри, відтак він закликав Прем’єр-міністра Республіки Корея скасувати візи для поїздок громадян України до Кореї.

Наприкінці зустрічі Голова Верховної Ради України Андрій Парубій запросив Прем'єр-міністра Республіки Корея Лі Нак-Йона відвідати Україну з офіційним візитом.