Новини

18 липня 2018, 16:35

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у круглому столі з питань релігійних свобод та провела зустріч з Послом Семом Браунбеком

докладніше
18 липня 2018, 11:17

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустрічі з членами Комітету закордонних справ Палати представників Конгресу США

докладніше
18 липня 2018, 11:03

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні - червні 2018 року

докладніше
18 липня 2018, 10:39

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики спорту та туризму провів слухання на тему: "Доступ молоді до вищої освіти в Україні"

докладніше
18 липня 2018, 09:46

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
18 липня 2018, 09:41

Комітет з питань бюджету підбив підсумки роботи за восьму сесію Верховної Ради України восьмого скликання

докладніше
17 липня 2018, 18:06

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко перебуває з робочим візитом у м. Вашингтон (США)

докладніше
17 липня 2018, 18:03

Повідомлення стосовно інформації про ухвалення Верховною Радою України Закону України "Про внесення змін до статей 165 та 166 Податкового кодексу України"

докладніше
17 липня 2018, 11:50

Про особистий прийом громадян головами комітетів, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи восьмої сесії

докладніше
17 липня 2018, 10:22

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування під час восьмої сесії провів 12 засідань, на яких розглянуто 100 законопроектних, організаційних та контрольних питань

докладніше
16 липня 2018, 16:53

У Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки проведено слухання на тему: "Ядерна енергетика України - виклики та перспективи"

докладніше
16 липня 2018, 15:26

Проблемні питання пенсійного забезпечення обговорено під час робочої зустрічі Першого заступника голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення С.Капліна з колишніми військовослужбовцями та особами, які проходили службу в правоохоронних органах

докладніше
16 липня 2018, 14:42

Перший заступник Голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський та президент НАЕК "Енергоатом" Юрій Недашковський представили в Європарламенті енергоміст "Україна - ЄС" та проект добудови ХАЕС

докладніше
16 липня 2018, 12:42

Відбулося закриття ІІІ (Всеукраїнського) етапу гри «Джура – 2018: Наддніпрянська Січ»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
13 липня 2018, 14:01

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Стабільна Верховна Рада – це стабільна Україна», - Андрій Парубій під час закриття восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

 


«Верховна Рада України здатна ухвалювати закони, яких очікують люди». На цьому наголосив Голова Верховної Ради України А.Парубій, закриваючи у п’ятницю восьму сесію Верховної Ради України восьмого скликання.

«Усі, хто говорив, що Парламент не діє, сьогодні побачили потенціал Верховної Ради, обраної після Майдану - такої, яка чує людей, і Парламенту, який діє в умовах воюючої країни», -сказав він.

А.Парубій, підбиваючи підсумки сесії, наголосив, що на її початку були окреслені завдання і тоді було визначено, що необхідно зробити.

«Ми повинні були ухвалити закон про вищий Антикорупційний суд, закон про національну безпеку, кадрові питання, та реалізувати розроблений і представлений план з виконання Угоди з ЄС з євроінтеграції»,- нагадав Голова Парламенту.

«Сьогодні можемо ствердно сказати, що вищий Антикорупційний суд створено в цьому залі, цим Парламентом, ухвалено масштабний закон про національну безпеку, який розпочав реформи у всьому секторі безпеки, і який ухвалено з усіма рекомендаціями НАТО, який став вагомим кроком України до НАТО», - наголосив він.

А.Парубій підкреслив, що серед кадрових питань нинішньої сесії вирішено питання з призначенням складу Рахункової палати, визначено питання Національного банку, вирішено питання Уповноваженого з прав людини, яке також довго не вирішувалося.

Голова Верховної Ради наголосив, що питання кадрового оновлення Центральної виборчої комісії має бути першим наступної осінньої сесії, «це наше завдання, з якого ми повинні розпочати роботу наступного засідання».

А.Парубій зазначив, що Верховна Рада ухвалила майже 20 законів, необхідних для виконання Угоди про європейську інтеграцію, з виконання нашої співпраці з Європейським Союзом.

Верховна Рада проводила активну міжнародну діяльність. За словами А.Парубія, «одне з важливих питань, яке було підготовлено, – це створення Міжпарламентської асамблеї Україна, Грузія, Молдова - нового органу, який показує міжпарламентську співпрацю і українське лідерство в Балто-Чорноморському поясі».

Він нагадав про поїздку спікерів Польщі, Литви, України, Молдови, Грузії до Вашингтону, яка вже дала свій результат: «Вчорашня резолюція Конгресу про підтримку країн Східної Європи – це і є концепція щита Європи, який створюють наші держави перед російською загрозою, перед російським окупантом. Балто-Чорноморський пояс захищає увесь цивілізований світ від російської загрози».

А.Парубій повідомив, що загалом протягом цієї сесії було ухвалено 87 законів в цілому, а включаючи сьогоднішній, – це вже 88.

У першому читанні – 47 законопроектів, а включаючи сьогоднішні, – 49.

Підтримано 37 постанов. Загалом – це є більше, як 150 позитивних рішень Українського Парламенту.

А.Парубій подякував усім народним обранцям, «які своєю енергією, своїм духом допомагали у прийнятті того чи іншого рішення».

Голова Парламенту подякував усім фракціям і позафракційним депутатам, як за їхню критику, так і за велику енергію у прийнятті рішень у роботі Парламенту.

Голова Верховної Ради подякував за співпрацю Президенту України, Прем’єр-міністру і усьому Уряду.

Співпрацю Парламенту і Уряду А.Парубій назвав «унікальною», і за його словами, вона є прикладом взаємодії напередодні важкого передвиборчого року.

«Верховна Рада як була, так і має бути осередком стабільності», -  наголосив А.Парубій. – «Повірте мені, – стабільна Верховна Рада – це стабільна Україна».

Голова Парламенту зазначив, що ворог хоче знищити і дестабілізувати Верховну Раду, бо вона найбільша відкритий державний орган і від того, можливо, найбільш вразливий. На його думку, важливо чути людей біля наших стін і пам’ятати про нашу відповідальність.

«Маємо пам’ятати, що історія дала нам шанс і відповідальність жити та працювати саме в цей визначальний період для України», - сказав він.

А.Парубій запевнив, що Верховна Рада так само активно зможе дієво працювати і восени, і весною, і наступної осені для України і українських громадян. «Це наша відповідальність і наш обов’язок», - наголосив Голова Парламенту.