Новини

19 вересня 2018, 18:52

Секретар Комітету з питань охорони здоров’я Олена Колганова провела особистий прийом громадян

докладніше
19 вересня 2018, 17:58

Ірина Геращенко: «Українська сторона вважає неможливим повернення делегації РФ в ПАРЄ без виконання резолюцій Асамблеї»

докладніше
19 вересня 2018, 16:59

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення провів слухання на тему: "Соціальний захист людей похилого віку"

докладніше
19 вересня 2018, 16:50

Комітет з питань запобігання і протидії корупції планує заслухати звіт про діяльність НАБУ 3 жовтня

докладніше
19 вересня 2018, 14:35

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон «Про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» (відео)

докладніше
19 вересня 2018, 14:25

Комітет з питань економічної політики провів Міжнародну конференцію "Реформування системи банкрутства в Україні з огляду на кращі світові практики - детонатор інвестиційного буму та економічного прориву" (відео)

докладніше
19 вересня 2018, 14:20

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
19 вересня 2018, 14:10

Ірина Геращенко: Парламент має якнайшвидше прийняти закон про гуманітарне розмінування (відео)

докладніше
19 вересня 2018, 10:51

«Сенат США схвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік, у якому передбачив збільшення безпекової допомоги Україні до 250 мільйонів доларів», - Андрій Парубій

докладніше
19 вересня 2018, 09:40

Комітет з питань бюджету провів виїзне засідання в Одесі

докладніше
19 вересня 2018, 09:35

Комітет з питань інформатизації та зв’язку заслухав доповідь Постійного представника Президента України в Криму про виконання заходів з протидії російській агресії

докладніше
19 вересня 2018, 09:21

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 вересня

докладніше
19 вересня 2018, 09:02

Під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко відбулося засідання «Мінської платформи» за участі спецпредставника чинного Голови ОБСЄ в Україні та у ТКГ Мартіна Сайдіка

докладніше
18 вересня 2018, 18:20

«Співпраця між Україною і Норвегією в останній період набула особливо високої динаміки», - Андрій Парубій під час зустрічі з Головою Стортингу Королівства Норвегія Тоне Вілхелмсен Трьоен

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
13 липня 2018, 14:01

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Стабільна Верховна Рада – це стабільна Україна», - Андрій Парубій під час закриття восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

 


«Верховна Рада України здатна ухвалювати закони, яких очікують люди». На цьому наголосив Голова Верховної Ради України А.Парубій, закриваючи у п’ятницю восьму сесію Верховної Ради України восьмого скликання.

«Усі, хто говорив, що Парламент не діє, сьогодні побачили потенціал Верховної Ради, обраної після Майдану - такої, яка чує людей, і Парламенту, який діє в умовах воюючої країни», -сказав він.

А.Парубій, підбиваючи підсумки сесії, наголосив, що на її початку були окреслені завдання і тоді було визначено, що необхідно зробити.

«Ми повинні були ухвалити закон про вищий Антикорупційний суд, закон про національну безпеку, кадрові питання, та реалізувати розроблений і представлений план з виконання Угоди з ЄС з євроінтеграції»,- нагадав Голова Парламенту.

«Сьогодні можемо ствердно сказати, що вищий Антикорупційний суд створено в цьому залі, цим Парламентом, ухвалено масштабний закон про національну безпеку, який розпочав реформи у всьому секторі безпеки, і який ухвалено з усіма рекомендаціями НАТО, який став вагомим кроком України до НАТО», - наголосив він.

А.Парубій підкреслив, що серед кадрових питань нинішньої сесії вирішено питання з призначенням складу Рахункової палати, визначено питання Національного банку, вирішено питання Уповноваженого з прав людини, яке також довго не вирішувалося.

Голова Верховної Ради наголосив, що питання кадрового оновлення Центральної виборчої комісії має бути першим наступної осінньої сесії, «це наше завдання, з якого ми повинні розпочати роботу наступного засідання».

А.Парубій зазначив, що Верховна Рада ухвалила майже 20 законів, необхідних для виконання Угоди про європейську інтеграцію, з виконання нашої співпраці з Європейським Союзом.

Верховна Рада проводила активну міжнародну діяльність. За словами А.Парубія, «одне з важливих питань, яке було підготовлено, – це створення Міжпарламентської асамблеї Україна, Грузія, Молдова - нового органу, який показує міжпарламентську співпрацю і українське лідерство в Балто-Чорноморському поясі».

Він нагадав про поїздку спікерів Польщі, Литви, України, Молдови, Грузії до Вашингтону, яка вже дала свій результат: «Вчорашня резолюція Конгресу про підтримку країн Східної Європи – це і є концепція щита Європи, який створюють наші держави перед російською загрозою, перед російським окупантом. Балто-Чорноморський пояс захищає увесь цивілізований світ від російської загрози».

А.Парубій повідомив, що загалом протягом цієї сесії було ухвалено 87 законів в цілому, а включаючи сьогоднішній, – це вже 88.

У першому читанні – 47 законопроектів, а включаючи сьогоднішні, – 49.

Підтримано 37 постанов. Загалом – це є більше, як 150 позитивних рішень Українського Парламенту.

А.Парубій подякував усім народним обранцям, «які своєю енергією, своїм духом допомагали у прийнятті того чи іншого рішення».

Голова Парламенту подякував усім фракціям і позафракційним депутатам, як за їхню критику, так і за велику енергію у прийнятті рішень у роботі Парламенту.

Голова Верховної Ради подякував за співпрацю Президенту України, Прем’єр-міністру і усьому Уряду.

Співпрацю Парламенту і Уряду А.Парубій назвав «унікальною», і за його словами, вона є прикладом взаємодії напередодні важкого передвиборчого року.

«Верховна Рада як була, так і має бути осередком стабільності», -  наголосив А.Парубій. – «Повірте мені, – стабільна Верховна Рада – це стабільна Україна».

Голова Парламенту зазначив, що ворог хоче знищити і дестабілізувати Верховну Раду, бо вона найбільша відкритий державний орган і від того, можливо, найбільш вразливий. На його думку, важливо чути людей біля наших стін і пам’ятати про нашу відповідальність.

«Маємо пам’ятати, що історія дала нам шанс і відповідальність жити та працювати саме в цей визначальний період для України», - сказав він.

А.Парубій запевнив, що Верховна Рада так само активно зможе дієво працювати і восени, і весною, і наступної осені для України і українських громадян. «Це наша відповідальність і наш обов’язок», - наголосив Голова Парламенту.