Новини

25 вересня 2018, 16:24

Перший заступник голови Комітету з питань соціальної політики зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін взяв участь у засіданні Рахункової палати

докладніше
25 вересня 2018, 14:56

27 вересня Комітет з питань національної безпеки і оборони заслухає інформацію Генерального прокурора про висновок експертів за фактом загибелі та травмування військовослужбовців під час проведення навчань на Рівненському полігоні

докладніше
25 вересня 2018, 14:32

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл на тему: «Перехідне правосуддя як шлях подолання наслідків конфлікту та збройної агресії»

докладніше
25 вересня 2018, 12:09

Комітет вніс свої пропозиції до проекту Закону про Державний бюджет на 2019 рік

докладніше
25 вересня 2018, 12:01

"Для того, щоб бути добрим депутатом, треба поважати людей і вміти захищати їхні інтереси", - заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд під час екскурсії для учнів Державної Художньої школи ім. Т.Г. Шевченка

докладніше
25 вересня 2018, 11:33

Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради Петро Боднар взяв участь у робочій зустрічі Генеральних Секретарів парламентів країн Східного партнерства

докладніше
25 вересня 2018, 09:31

Члени Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування взяли участь у Дні діалогу з владою

докладніше
25 вересня 2018, 09:21

Огляд головних тем «Голосу України» від 25 вересня

докладніше
24 вересня 2018, 17:30

У Комітеті з питань запобігання і протидії корупції відбулося засідання трьох підкомітетів на тему: «Систематичне порушення законодавства державними реєстраторами під час державної реєстрації права власності на нерухоме майно»

докладніше
24 вересня 2018, 15:24

Комітет з питань науки та освіти розглянув питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення вищих навчальних закладів на 2019 рік (відео)

докладніше
24 вересня 2018, 13:59

Комітет з питань охорони здоров’я провів круглий стіл «Реформування системи реабілітації та визначення групи інвалідності громадян України» (відео)

докладніше
24 вересня 2018, 13:04

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про внесення змін до законів щодо вирішення питань заборгованості підприємств ОПК - учасників ДК «Укроборонпром» перед державою-агресором та забезпечення їх стабільного розвитку

докладніше
24 вересня 2018, 12:00

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув питання щодо відключення аналогового ефірного телевізійного мовлення в Україні

докладніше
24 вересня 2018, 10:29

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до статті 21 Закону України "Про Національну гвардію України" (щодо права на реабілітацію)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 травня 2018, 16:40

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України підсумував в інтерв’ю ТК «Рада» роботу парламенту нинішнього пленарного тижня

Голова Верховної Ради України, підсумовуючи роботу нинішнього пленарного тижня в інтерв’ю ТК «Рада» зазначив, що п’ять законів було ухвалено в цілому, чотири законопроекти – за основу і схвалено один закон про ратифікацію.

Він повідомив, що як і планувалося, робота Верховної Ради була розпочата з розгляду пакету законопроектів, що стосуються аграрної сфери.

Голова Парламенту наголосив, що важливим було ухвалення закону щодо розвитку сімейних фермерських господарств, бо це, на його думку, «стимулюватиме розвиток фермерства в Україні».

Також серед ухвалених документів – два закони, які стосуються національної безпеки і оборони. Один з цих документів – про захист військовослужбовців і їхніх сімей.

А.Парубій зазначив, що закон про Вищий Антикорупційний суд, розгляд якого був запланований на цей тиждень, був ключовим документом. Відбувалися дискусії і консультації,  розгляд цього документу розпочався в середу. Підготовка цього законопроекту, нагадав Голова Парламенту, тривав доволі довго, відбувалася дискусія з представниками Венеційської комісії, яка дала свої рекомендації до закону про Антикорупційний суд.

Голова Верховної Ради зазначив, що були узгоджені 13 із 14 позицій, на які Венеційська комісія дала свої висновки.

«Зокрема, узгоджено позицію щодо чисельності членів суду – їх має бути 35, і питання щодо розташування суду – він повинен бути у Києві. Лишилося неузгодженим питання щодо повноважень Громадської ради міжнародних експертів. По цій позиції дискусії продовжуватимуться», - сказав А.Парубій та висловив сподівання, що консенсус з усіх питань буде знайдено.

Голова Парламенту під час інтерв’ю наголосив, що планує розгляд проекту закону про національну безпеку і оборони на червень.

За його словами дискусія щодо позиції цього законопроекту також триває.