Новини

20 квітня 2018, 18:00

А.Парубій подякував Джону Хербсту і Атлантичній раді за підтримку регіональної співпраці, яку проводить Україна

докладніше
20 квітня 2018, 16:14

Комітет з питань податкової та митної політики провів круглий стіл з нагоди 25-річчя прийняття першого закону про аудиторську діяльність: "Аудит в Україні: перспективи та виклики"

докладніше
20 квітня 2018, 15:00

У Комітеті з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки проведено круглий стіл щодо концепції впровадження конкурентних механізмів ціноутворення на електроенергію з відновлюваних джерел енергії

докладніше
20 квітня 2018, 14:24

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
20 квітня 2018, 11:30

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
20 квітня 2018, 10:28

«Як і 100 років тому, Україна визволить із російської окупації і поверне Крим та Донбас», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

докладніше
20 квітня 2018, 10:26

Перший заступник голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін та представники програми "Радник з питань ВПО" обговорили питання пенсійних виплат громадянам України, які проживають на тимчасово непідконтрольній території

докладніше
20 квітня 2018, 10:00

Голова підкомітету Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Ірина Суслова провела особистий прийом громадян

докладніше
19 квітня 2018, 18:21

Ірина Геращенко: «Для України є неприйнятною присутність у складі миротворчої місії представників держави-агресора»

докладніше
19 квітня 2018, 18:07

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
19 квітня 2018, 17:08

«Для нас є важливою підтримка Туреччини в умовах боротьби з російським агресором», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

докладніше
19 квітня 2018, 17:00

У Верховній Раді презентовано документальну стрічку «Невидимий батальйон» про долю жінок-військовослужбовців

докладніше
19 квітня 2018, 14:10

Сьоме засідання Парламентського Комітету Асоціації розпочалося у м.Страсбург

докладніше
19 квітня 2018, 14:07

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
18 вересня 2017, 12:15

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Андрій Парубій: Ніякі політичні протистояння не зможуть відвести нас від розгляду і прийняття рішень щодо законопроектів, які стоять на порядку денному

 

Голова Верховної Ради України А.Парубій вважає, що нинішнього тижня Парламент має шанс завершити розгляд та ухвалити рішення щодо судової, медичної та пенсійної реформи – «доленосних документів». На цьому він наголосив, відкриваючи засідання Погоджувальної ради у понеділок.

«Минулого тижня ми розпочали розгляд реформ, і я вважаю, що наш перший день, коли ми розглядали освітню реформу, був вдалим. Нам вдалося знайти компромісні рішення щодо тих положень, які викликали дискусію в суспільстві. Були підтримані формулювання, запропоновані Урядом. Це хороший приклад того, що Верховна Рада продемонструвала вміння переходити через найважчі дискусії і приймати компромісні, оптимальні рішення», - сказав А.Парубій.

Голова Парламенту зауважив, що «дискусії, які точаться навколо ухваленого закону про освіту, носять скоріш спекулятивний характер, бо в цьому законі передбачається захист державної мови і жодним чином не принижуються мови національних меншин і корінних народів».

А.Парубій нагадав, що Парламент перейшов до розгляду законопроекту щодо судової реформи - «треба розглянути 4383 поправки, з них розглянуто трохи більше семисот». «Закликаю народних депутатів, Комітети ще більш ефективно працювати цього тижня, оскільки на порядку денному стоїть величезна кількість законів, - наголосив Голова Парламенту, - вважаю, що цього тижня ми маємо шанс завершити судову реформу».

Також А.Парубій підкреслив, що Верховна Рада України повинна «перейти до розгляду і ухвалити рішення щодо пенсійної реформи».  Він нагадав, що пенсійна реформа - «одна з вимог нашої співпраці з МВФ, і тому ми не маємо права відтягувати це на наступний тиждень». За словами Голови Парламенту, «необхідно також чимшвидше перейти до розгляду медичної реформи».

«Це дуже глобальні реформи, вони стосуються життя кожного, і я впевнений, що більшість народних депутатів розуміють відповідальність у роботі над цими законопроектами», - сказав А.Парубій.

«Згідно закону, до Парламенту був поданий проект Державного Бюджету на 2018 рік. Без перебільшення скажу, це проект бюджету безпеки і оборони, значні суми виділяються на підтримку Української Армії і сектору безпеки», - зазначив А.Парубій. Він повідомив, що проект фінансового документу вже оприлюднений на сайті Верховної Ради України. За його словами, представлення проекту Державного Бюджету відбудеться, можливо, нинішньої п’ятниці.

«Сподіваюсь, що ніякі політичні протистояння не зможуть відвести нас від розгляду і прийняття рішення стосовно законопроектів, які стоять на порядку денному», - підкреслив Голова Верховної Ради.

А.Парубій із сумом згадав про трагедію, яка сталася вночі перед суботою - пожежа і загибель вихованців дитячого табору. «На жаль, те що трапилось – приклад злочинної халатності, коли не спрацювала пожежна сигналізація, а пожежна водойма була порожня», - сказав він і закликав народних депутатів взяти участь у розслідуванні, аби надалі уникнути подібне. Голова Парламенту висловив співчуття рідним, які втратили дітей під час пожежі.