Новини

18 січня 2019, 16:31

Секретар Комітету з питань економічної політики Богдан Матківський провів особистий прийом громадян

докладніше
18 січня 2019, 14:34

Тези виступу Голови Верховної Ради України Парубія на закритті 9 сесії Верховної Ради України VIII скликання

докладніше
18 січня 2019, 13:31

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 січня 2019, 11:36

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
18 січня 2019, 11:02

Голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький взяв участь у презентації книги глави УГКЦ «Дяілог лікує рани»

докладніше
18 січня 2019, 09:55

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 січня

докладніше
18 січня 2019, 09:17

У Комітеті у закордонних справах відбулася презентація монографії "Питання розвитку та реалізації міжнародних стандартів прав корінних народів"

докладніше
17 січня 2019, 18:05

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 січня 2019, 17:22

Діяльність Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення у 2018 році активізувала процес погашення заборгованості з виплати заробітної плати в країні

докладніше
17 січня 2019, 17:09

Голова Верховної Ради Андрій Парубій взяв участь у церемонії передачі Парламенту вишитої карти-оберегу України

докладніше
17 січня 2019, 16:00

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Угорщини в Україні Ійдярто Іштваном

докладніше
17 січня 2019, 14:13

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 січня 2019, 14:10

Комітет з питань євроінтеграції підтримав проект Закону про приєднання України до Європейського фонду підтримки спільного виробництва художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів

докладніше
17 січня 2019, 14:03

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
04 грудня 2018, 14:49

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко взяла участь у зустрічі Президента України з рідними військовополонених


 

4 грудня Перший віце-спікер, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко взяла участь у зустрічі Президента України Петра Порошенка з рідними військовополонених, захоплених ФСБ РФ 25 листопада ц.р.

Глава держави розповів про зусилля держави і мобілізацію наших партнерів задля свободи військовополонених, які мають бути звільнені без всяких передумов.

«Ми не йдемо на жодні компроміси. І коли кажуть: чи є якісь попередні умови для того, щоб ми робили будь-які подальші кроки? Я кажу: перший крок – воїни додому», - повідомив Президент.

Інформуючи про переговори з лідерами держав та міжнародних організацій, П. Порошенко підкреслив, що міжнародна спільнота сформувала чіткі вимоги до керівництва РФ щодо негайного звільнення українців, повернення захоплених кораблів та забезпечення безперешкодного проходу Керченською протокою.


Глава держави подякував учасникам зустрічі за зразкове та патріотичне виховання українців та висловив слова підтримки рідним командира катера «Бердянськ», лейтенанта Романа Мокряка, Богдана Небилиці, який служить командиром катеру «Нікополь» та рідним наймолодшого із моряків катера «Бердянськ» - 18-річного Андрія Ейдера, який отримав поранення під час захоплення. Президент висловив сподівання, що найближчим часом вдасться отримати інформацію щодо стану здоров’я А. Ейдера.

Батько військовополоненого моряка Василя Сороки від імені всіх військовополонених подякував за підтримку та зусилля, які докладаються для звільнення їх рідних та передав прапор, який за його словами вийшов з Криму.

«Думаю, що ми з цим прапором будемо зустрічати наших військовополонених разом», - сказав Віктор Сорока.


Під час наради Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко, Міністр оборони України Степан Полторак, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова та Командувач Військово-Морських Сил ЗСУ, адмірал Ігор Воронченко  поінформували родичів про соціальну підтримку захоплених українців та розповіли про координацію зусиль з Міністерством закордонних справ України задля доступу консулів, представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста до українців та посилення тиску проти РФ.

«Моряки демонструють гідність. Вони мужньо витримують психологічне навантаження і дають відсіч спробам обробки з боку ФСБ РФ», - зауважила І. Геращенко.