Новини

19 вересня 2018, 18:52

Секретар Комітету з питань охорони здоров’я Олена Колганова провела особистий прийом громадян

докладніше
19 вересня 2018, 17:58

Ірина Геращенко: «Українська сторона вважає неможливим повернення делегації РФ в ПАРЄ без виконання резолюцій Асамблеї»

докладніше
19 вересня 2018, 16:59

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення провів слухання на тему: "Соціальний захист людей похилого віку"

докладніше
19 вересня 2018, 16:50

Комітет з питань запобігання і протидії корупції планує заслухати звіт про діяльність НАБУ 3 жовтня

докладніше
19 вересня 2018, 14:35

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон «Про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» (відео)

докладніше
19 вересня 2018, 14:25

Комітет з питань економічної політики провів Міжнародну конференцію "Реформування системи банкрутства в Україні з огляду на кращі світові практики - детонатор інвестиційного буму та економічного прориву" (відео)

докладніше
19 вересня 2018, 14:20

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
19 вересня 2018, 14:10

Ірина Геращенко: Парламент має якнайшвидше прийняти закон про гуманітарне розмінування (відео)

докладніше
19 вересня 2018, 10:51

«Сенат США схвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік, у якому передбачив збільшення безпекової допомоги Україні до 250 мільйонів доларів», - Андрій Парубій

докладніше
19 вересня 2018, 09:40

Комітет з питань бюджету провів виїзне засідання в Одесі

докладніше
19 вересня 2018, 09:35

Комітет з питань інформатизації та зв’язку заслухав доповідь Постійного представника Президента України в Криму про виконання заходів з протидії російській агресії

докладніше
19 вересня 2018, 09:21

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 вересня

докладніше
19 вересня 2018, 09:02

Під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко відбулося засідання «Мінської платформи» за участі спецпредставника чинного Голови ОБСЄ в Україні та у ТКГ Мартіна Сайдіка

докладніше
18 вересня 2018, 18:20

«Співпраця між Україною і Норвегією в останній період набула особливо високої динаміки», - Андрій Парубій під час зустрічі з Головою Стортингу Королівства Норвегія Тоне Вілхелмсен Трьоен

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
02 липня 2018, 18:48

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко закликала лідерів фракцій доєднатись до співавторства та підтримати проект Постанови Верховної Ради України ««Про посилення заходів щодо політичної асоціації та економічної інтеграції України з Європейським Союзом»

 

«Напередодні Саміту Україна-ЄС ми підготували проект Постанови Верховної Ради України щодо посилення політичної асоціації та економічної інтеграції України з ЄС. Прошу лідерів фракції доєднатися до цієї заяви, це буде символізувати нашу солідарну позицію щодо виконання Угоди про асоціацію», - наголосила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час засідання Погоджувальної ради. 
Перший віце-спікер повідомила, що сьогодні, напередодні 20-го ювілейного Саміту Україна-ЄС, відбудеться зустріч керівництва Парламенту, представників профільних Комітетів та представників Кабінету Міністрів України з Надзвичайними та Повноважними Послами держав-членів ЄС в Україні  задля обговорення подальшої співпраці у сфері європейської інтеграції.
 Ірина Геращенко повідомила, що до участі у заході також запрошена Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.
«Український омбудсмен поінформує послів ЄС, зокрема, і партнерів по нормандському формату про порушення РФ не лише Мінських домовленостей, але й ключових норм міжнародного гуманітарного права», - поінформувала І. Геращенко.
Від імені Парламенту представник гуманітарної підгрупи ТКГ І. Геращенко подякувала Л. Денісовій за прихильність до гуманітарної важливої місії – «підтримати політв’язнів Кремля, надати їм важливий політичний сигнал, що Україна за них бореться».
Також Ірина Геращенко повідомила, що дякуючи кропіткій роботі представників постійної делегації Верховної Ради України в ПАРЄ, 28 червня у м. Страсбург було ухвалено важливу резолюцію щодо громадян України, затриманих за політичними мотивами Російською Федерацією.
За словами І. Геращенко, резолюція містить заклик до РФ негайно звільнити усіх заручників та політв’язнів, які утримуються на тимчасово окупованих територіях України та в РФ, прізвища яких перелічені в Постанові    Верховної Ради України «Про Звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав та парламентських асамблей міжнародних організацій щодо засудження політичних репресій з боку Російської Федерації проти громадян України внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та звільнення політичних в’язнів - громадян України» (від 01.03.20182312-VIII).