Новини

20 липня 2018, 18:09

Ірина Геращенко під час зустрічі із Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денісовою обговорила питання підтримки родин заручників та політв’язнів Кремля

докладніше
20 липня 2018, 15:19

Члени Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ознайомилися з роботою вуглевидобувних держпідприємств та умовами праці шахтарів на Львівщині

докладніше
20 липня 2018, 14:44

Відбулася церемонія закриття Програми стажування в Апараті Верховної Ради України у 2018 році

докладніше
20 липня 2018, 12:18

Підготовлено до друку друге видання Науково-практичного коментаря Закону України «Про державну службу»

докладніше
20 липня 2018, 10:55

Комітет з питань економічної політики протягом восьмої сесії провів 10 засідань, на яких розглянуто 27 питань, з низ 18 законопроектів

докладніше
20 липня 2018, 09:27

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
19 липня 2018, 10:11

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з представником Міністра оборони США з питань України, Росії та Євразії Лорою Купер

докладніше
19 липня 2018, 09:51

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
18 липня 2018, 16:35

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у круглому столі з питань релігійних свобод та провела зустріч з Послом Семом Браунбеком

докладніше
18 липня 2018, 11:17

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустрічі з членами Комітету закордонних справ Палати представників Конгресу США

докладніше
18 липня 2018, 11:03

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні - червні 2018 року

докладніше
18 липня 2018, 10:39

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики спорту та туризму провів слухання на тему: "Доступ молоді до вищої освіти в Україні"

докладніше
18 липня 2018, 09:46

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
18 липня 2018, 09:41

Комітет з питань бюджету підбив підсумки роботи за восьму сесію Верховної Ради України восьмого скликання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
02 липня 2018, 18:48

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко закликала лідерів фракцій доєднатись до співавторства та підтримати проект Постанови Верховної Ради України ««Про посилення заходів щодо політичної асоціації та економічної інтеграції України з Європейським Союзом»

 

«Напередодні Саміту Україна-ЄС ми підготували проект Постанови Верховної Ради України щодо посилення політичної асоціації та економічної інтеграції України з ЄС. Прошу лідерів фракції доєднатися до цієї заяви, це буде символізувати нашу солідарну позицію щодо виконання Угоди про асоціацію», - наголосила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час засідання Погоджувальної ради. 
Перший віце-спікер повідомила, що сьогодні, напередодні 20-го ювілейного Саміту Україна-ЄС, відбудеться зустріч керівництва Парламенту, представників профільних Комітетів та представників Кабінету Міністрів України з Надзвичайними та Повноважними Послами держав-членів ЄС в Україні  задля обговорення подальшої співпраці у сфері європейської інтеграції.
 Ірина Геращенко повідомила, що до участі у заході також запрошена Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.
«Український омбудсмен поінформує послів ЄС, зокрема, і партнерів по нормандському формату про порушення РФ не лише Мінських домовленостей, але й ключових норм міжнародного гуманітарного права», - поінформувала І. Геращенко.
Від імені Парламенту представник гуманітарної підгрупи ТКГ І. Геращенко подякувала Л. Денісовій за прихильність до гуманітарної важливої місії – «підтримати політв’язнів Кремля, надати їм важливий політичний сигнал, що Україна за них бореться».
Також Ірина Геращенко повідомила, що дякуючи кропіткій роботі представників постійної делегації Верховної Ради України в ПАРЄ, 28 червня у м. Страсбург було ухвалено важливу резолюцію щодо громадян України, затриманих за політичними мотивами Російською Федерацією.
За словами І. Геращенко, резолюція містить заклик до РФ негайно звільнити усіх заручників та політв’язнів, які утримуються на тимчасово окупованих територіях України та в РФ, прізвища яких перелічені в Постанові    Верховної Ради України «Про Звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав та парламентських асамблей міжнародних організацій щодо засудження політичних репресій з боку Російської Федерації проти громадян України внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та звільнення політичних в’язнів - громадян України» (від 01.03.20182312-VIII).