Новини

19 вересня 2018, 18:52

Секретар Комітету з питань охорони здоров’я Олена Колганова провела особистий прийом громадян

докладніше
19 вересня 2018, 17:58

Ірина Геращенко: «Українська сторона вважає неможливим повернення делегації РФ в ПАРЄ без виконання резолюцій Асамблеї»

докладніше
19 вересня 2018, 16:59

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення провів слухання на тему: "Соціальний захист людей похилого віку"

докладніше
19 вересня 2018, 16:50

Комітет з питань запобігання і протидії корупції планує заслухати звіт про діяльність НАБУ 3 жовтня

докладніше
19 вересня 2018, 14:35

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон «Про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» (відео)

докладніше
19 вересня 2018, 14:25

Комітет з питань економічної політики провів Міжнародну конференцію "Реформування системи банкрутства в Україні з огляду на кращі світові практики - детонатор інвестиційного буму та економічного прориву" (відео)

докладніше
19 вересня 2018, 14:20

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
19 вересня 2018, 14:10

Ірина Геращенко: Парламент має якнайшвидше прийняти закон про гуманітарне розмінування (відео)

докладніше
19 вересня 2018, 10:51

«Сенат США схвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік, у якому передбачив збільшення безпекової допомоги Україні до 250 мільйонів доларів», - Андрій Парубій

докладніше
19 вересня 2018, 09:40

Комітет з питань бюджету провів виїзне засідання в Одесі

докладніше
19 вересня 2018, 09:35

Комітет з питань інформатизації та зв’язку заслухав доповідь Постійного представника Президента України в Криму про виконання заходів з протидії російській агресії

докладніше
19 вересня 2018, 09:21

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 вересня

докладніше
19 вересня 2018, 09:02

Під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко відбулося засідання «Мінської платформи» за участі спецпредставника чинного Голови ОБСЄ в Україні та у ТКГ Мартіна Сайдіка

докладніше
18 вересня 2018, 18:20

«Співпраця між Україною і Норвегією в останній період набула особливо високої динаміки», - Андрій Парубій під час зустрічі з Головою Стортингу Королівства Норвегія Тоне Вілхелмсен Трьоен

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
21 червня 2018, 10:34

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко висловила підтримку позиції членів комітету щодо необхідності створення Міністерства ветеранів, яке б комплексно вирішувало питання реінтеграції і реабілітації військових

 
20 червня 2018 року Перший віце-спікер Ірина Геращенко взяла участь у засіданні Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю. Під час вступного слова, політик поінформувала членів Комітету, представників громадських організацій та спілок про досягнуті домовленості 19.06.2018 із представниками ветеранів війни в Афганістані, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, ветеранів АТО та шахтарів, які вчора вийшли на мітинг до площі Конституції, біля Верховної Ради України.  
Ірина Геращенко зауважила, що питання соціальних та пенсійних виплат, монетизації пільг ветеранам, питання отримання медичних послуг та інші мають бути предметом дискурсу , в першу чергу, уряду і профільних Комітетів Верховної Ради України. В той же час, політик закликала всіх відійти і відмовитися від популізму у питаннях пільг , висловила сподівання, що й Уряд займе більш активну позицію щодо діалогу з неурядовими організаціями і профспілками .
Перший віце-спікер зауважила, що задля врегулювання окремих питань найближчим часом буде скерований депутатський запит до Уряду.
Також вона висловила підтримку позиції членів комітету щодо необхідності створення Міністерства  ветеранів, яке б комплексно вирішувало питання реінтеграції і реабілітації військових. 
«Подібні міністерства у справах ветеранів вже довели ефективність роботи у США, Канаді, інших країнах. Очевидно, що сьогодні і Україні потребує центрального органу виконавчої влади, який забезпечуватиме формування та  реалізацію політики держави у сфері соціального захисту ветеранів та  учасників бойових дій», - наголосила І. Геращенко під час вступного слова на засіданні Комітету.  
Під час засідання Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю були розглянуті питання, які належать до компетенції Комітету. За результатами обговорення, учасниками засідання домовлено про подальшу роботу над врегулюванням проблемних питань.
В той же час в ході засідання Комітету було констатовано, що ряд питань потребують значних додаткових коштів , яких немає в бюджеті, а також потребують додаткового опрацювання Міністерством соціальної політики України, Міністерством фінансів України та Міністерством охорони здоров’я України.