Новини

16 лютого 2018, 14:05

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав братній народ Литовської Республіки зі 100-річчям відновлення своєї державної незалежності

докладніше
16 лютого 2018, 11:30

Ірина Геращенко: «Запровадження миротворчої місії ООН на Донбасі стане пріоритетним питанням у 2018 році»

докладніше
15 лютого 2018, 19:05

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко взяла участь у відкритті виставки проектів Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу на кращу проекту пропозицію в номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні»

докладніше
15 лютого 2018, 18:23

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав законопроект щодо призначення дострокової пенсії членам сімей осіб, які загинули під час Революції Гідності

докладніше
15 лютого 2018, 16:52

У Верховній Раді відбулася дискусія на тему: "Формування парламентської коаліції. Шляхи порозуміння і досягнення компромісу"

докладніше
15 лютого 2018, 15:28

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій обговорив питання подальшої співпраці з групою експертів Міжнародного Валютного Фонду

докладніше
15 лютого 2018, 15:00

Відбувся брифінг на тему: «Третя річниця мінських домовленостей: перспективи імплементації» за участю представника України в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної підгрупи, Першого заступника Голови Верховної Ради Ірини Геращенко та представника політичної підгрупи ТКГ Ольги Айвазовської (відео)

докладніше
14 лютого 2018, 16:54

Голова Верховної Ради відгукнувся на пропозицію Президентів України щодо запровадження Дня української державності

докладніше
14 лютого 2018, 14:10

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин провів виїзне засідання у Національному лісотехнічному університеті України у м.Львів

докладніше
14 лютого 2018, 12:41

Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо відповідальності за виготовлення, збут або використання пристроїв, що блокують роботу електронних засобів обліку (лічильників) з метою розкрадання електричної та теплової енергії

докладніше
14 лютого 2018, 12:17

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування протягом сьомої сесії VIII скликання розглянув 19 запитів щодо надання публічної інформації з питань, віднесених до його відання

докладніше
13 лютого 2018, 17:09

Відбувся особистий прийом громадян головою Комітету у закордонних справах Г.Гопко

докладніше
13 лютого 2018, 16:52

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря взяв участь у зустрічі Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію»

докладніше
13 лютого 2018, 16:09

Комітет з питань запобігання і протидії корупції протягом сьомої сесії розглянув на засіданнях 218 питань

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
06 жовтня 2017, 20:39

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Законопроект про реінтеграцію тимчасово окупованих територій Донбасу (№7164) суттєво зміцнює позиції України на міжнародній арені у боротьбі з російською агресією»


«Законопроект про реінтеграцію тимчасово окупованих територій Донбасу (№7164)  суттєво зміцнює позиції України на міжнародній арені у боротьбі з російською агресією», - заявила з парламентської трибуни  Перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко під час розгляду законопроекту про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей за №7164.

Перший віце-спікер звернула увагу присутніх, що зазначений законопроект надає необхідні інструменти для українських дипломатів та українських Збройних Сил на шляху відновлення територіальної цілісності нашої Держави. 

«Прийняттям законопроекту про реінтеграцію тимчасово окупованих територій (№7164) українські дипломати та військові отримають відповідний механізм, що наблизить нас до повернення тимчасово окупованих територій на Донбасі», - наголосила І. Геращенко.

У своєму виступі політик також згадала Мінські домовленості, довкола який сьогодні точились серйозні дискусії зі сторони представників опозиційних груп Парламенту. 

За словами Ірини Геращенко,  Мінські домовленості не є ідеальними, в той же час, зазначені угоди були дуже своєчасними, адже вони сприяли запровадженню санкцій проти країни-агресора Російської Федерації, дозволили суттєво зменшити інтенсифікацію обстрілів, зберегли життя громадян України та сприяли діалогу з Російською Федерацією щодо деокупації українських територій.

Окрім того, Уповноважений Президента України під час свого виступу спростувала міф, що активно поширюється представниками опозиційних груп Парламенту щодо особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.  

«Законопроектом передбачається особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей виключно після виведення усіх незаконних збройних формувань, їхньої військової техніки, а також бойовиків та найманців з території України», - підкреслила І. Геращенко.

Перший заступник Голови Верховної Ради України вибачилась перед дітьми, які з гостьової ложі спостерігали за роботою Парламенту та засудила вчинок народного депутата України Юрія Левченка, який у залі засідань Верховної Ради кинув димову шашку під час розгляду законопроектів про реінтеграцію Донбасу.

З огляду на важливість винесених на розгляд законопроектів І. Геращенко закликала керівників депутатських фракцій і груп Парламенту до відповідальності перед українськими громадянами та військовослужбовцями та закликала до конструктивного діалогу.