Новини

23 листопада 2017, 11:14

Члени групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків із Македонією провели зустріч із представниками македонської групи дружби з Україною

докладніше
22 листопада 2017, 17:14

Відбулася міжнародна конференція на тему: "Кримінальний процесуальний кодекс України 2012 р.: проблеми застосування та перспективи удосконалення"

докладніше
22 листопада 2017, 15:00

Ірина Геращенко: Подолання гендерних стереотипів у суспільстві важливе для посилення ролі жінок у владі та їх впливу на прийняття рішень (відео)

докладніше
22 листопада 2017, 12:45

Виступ Представника Президента України у Верховній Раді України Ірини Луценко на першому Українському Жіночому Конгресі (відео)

докладніше
22 листопада 2017, 12:00

Розпочав роботу організований Міжфракційним депутатським об’єднанням «Рівні можливості» перший Український Жіночий Конгрес (відео)

докладніше
22 листопада 2017, 11:45

Делегація Верховної Ради провела зустріч з Головою Парламенту Македонії

докладніше
22 листопада 2017, 10:30

Комітет з питань бюджету провів виїзне засідання у Сумах

докладніше
21 листопада 2017, 21:48

Інформація про засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

докладніше
21 листопада 2017, 17:40

Комітет підтримує проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо рентної плати за спеціальне використання води

докладніше
21 листопада 2017, 17:14

Делегація українських парламентаріїв перебуває з візитом в Республіці Ірак

докладніше
21 листопада 2017, 16:32

Ірина Геращенко: «Співпраця України та Ради Європи сприяє напрацюванню важливих законодавчих актів, спрямованих на імплементацію внутрішніх реформ в Україні»

докладніше
21 листопада 2017, 15:20

Голова Верховної Ради України А.Парубій у вівторок затвердив Комунікаційну Стратегію Верховної Ради України

докладніше
21 листопада 2017, 13:34

Розпочався офіційний візит делегації народних депутатів Верховної Ради України в Республіку Македонія

докладніше
21 листопада 2017, 13:15

Виступ Голови Верховної Ради України Андрія Парубія під час презентації Комунікаційної стратегії парламенту на 2017-2021 роки (відео)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
06 жовтня 2017, 20:39

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Законопроект про реінтеграцію тимчасово окупованих територій Донбасу (№7164) суттєво зміцнює позиції України на міжнародній арені у боротьбі з російською агресією»


«Законопроект про реінтеграцію тимчасово окупованих територій Донбасу (№7164)  суттєво зміцнює позиції України на міжнародній арені у боротьбі з російською агресією», - заявила з парламентської трибуни  Перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко під час розгляду законопроекту про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей за №7164.

Перший віце-спікер звернула увагу присутніх, що зазначений законопроект надає необхідні інструменти для українських дипломатів та українських Збройних Сил на шляху відновлення територіальної цілісності нашої Держави. 

«Прийняттям законопроекту про реінтеграцію тимчасово окупованих територій (№7164) українські дипломати та військові отримають відповідний механізм, що наблизить нас до повернення тимчасово окупованих територій на Донбасі», - наголосила І. Геращенко.

У своєму виступі політик також згадала Мінські домовленості, довкола який сьогодні точились серйозні дискусії зі сторони представників опозиційних груп Парламенту. 

За словами Ірини Геращенко,  Мінські домовленості не є ідеальними, в той же час, зазначені угоди були дуже своєчасними, адже вони сприяли запровадженню санкцій проти країни-агресора Російської Федерації, дозволили суттєво зменшити інтенсифікацію обстрілів, зберегли життя громадян України та сприяли діалогу з Російською Федерацією щодо деокупації українських територій.

Окрім того, Уповноважений Президента України під час свого виступу спростувала міф, що активно поширюється представниками опозиційних груп Парламенту щодо особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.  

«Законопроектом передбачається особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей виключно після виведення усіх незаконних збройних формувань, їхньої військової техніки, а також бойовиків та найманців з території України», - підкреслила І. Геращенко.

Перший заступник Голови Верховної Ради України вибачилась перед дітьми, які з гостьової ложі спостерігали за роботою Парламенту та засудила вчинок народного депутата України Юрія Левченка, який у залі засідань Верховної Ради кинув димову шашку під час розгляду законопроектів про реінтеграцію Донбасу.

З огляду на важливість винесених на розгляд законопроектів І. Геращенко закликала керівників депутатських фракцій і груп Парламенту до відповідальності перед українськими громадянами та військовослужбовцями та закликала до конструктивного діалогу.