Новини

18 вересня 2018, 18:20

«Співпраця між Україною і Норвегією в останній період набула особливо високої динаміки», - Андрій Парубій під час зустрічі з Головою Стортингу Королівства Норвегія Тоне Вілхелмсен Трьоен

докладніше
18 вересня 2018, 18:03

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 вересня 2018, 17:58

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму розглянув проект Закону «Про внесення змін до Закону «Про фізичну культуру і спорт» (відео)

докладніше
18 вересня 2018, 17:31

А.Парубій: «До Парламенту надійшли подання від Генерального прокурора України про надання згоди Верховної Ради України на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колєснікова»

докладніше
18 вересня 2018, 14:12

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 вересня 2018, 14:11

Проведено семінар «Моделі та інструменти комунікації депутата в окрузі»

докладніше
18 вересня 2018, 14:00

Орієнтовний графік розгляду проекту Закону про Державний бюджет України на 2019 рік відповідно до Регламенту Верховної Ради

докладніше
18 вересня 2018, 13:50

До Міжнародного дня миру розгорнуто експозицію «Діти - посли миру»

докладніше
18 вересня 2018, 11:10

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко взяла участь у роботі восьмого засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом

докладніше
18 вересня 2018, 10:42

Андрій Парубій: Оновлення складу Центрвиборчкому – одне з ключових завдань, яке Верховна Рада України повинна виконати нинішнього пленарного тижня

докладніше
18 вересня 2018, 09:26

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 вересня

докладніше
18 вересня 2018, 09:15

Ірина Геращенко під час зустрічі із студентами Львівського національного університету ім. І. Франка обговорила необхідність посилення інформаційної безпеки України та поінформувала про хід виконання реформ та імплементації зобов’язань у сфері євроатлантичної інтеграції України

докладніше
17 вересня 2018, 18:08

У Верховній Раді відбувся круглий стіл, присвячений виявленню та протидії російській дезінформації (відео)

докладніше
17 вересня 2018, 18:03

Член Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Григорій Шверк провів особистий прийом громадян

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
06 жовтня 2017, 20:39

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Законопроект про реінтеграцію тимчасово окупованих територій Донбасу (№7164) суттєво зміцнює позиції України на міжнародній арені у боротьбі з російською агресією»


«Законопроект про реінтеграцію тимчасово окупованих територій Донбасу (№7164)  суттєво зміцнює позиції України на міжнародній арені у боротьбі з російською агресією», - заявила з парламентської трибуни  Перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко під час розгляду законопроекту про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей за №7164.

Перший віце-спікер звернула увагу присутніх, що зазначений законопроект надає необхідні інструменти для українських дипломатів та українських Збройних Сил на шляху відновлення територіальної цілісності нашої Держави. 

«Прийняттям законопроекту про реінтеграцію тимчасово окупованих територій (№7164) українські дипломати та військові отримають відповідний механізм, що наблизить нас до повернення тимчасово окупованих територій на Донбасі», - наголосила І. Геращенко.

У своєму виступі політик також згадала Мінські домовленості, довкола який сьогодні точились серйозні дискусії зі сторони представників опозиційних груп Парламенту. 

За словами Ірини Геращенко,  Мінські домовленості не є ідеальними, в той же час, зазначені угоди були дуже своєчасними, адже вони сприяли запровадженню санкцій проти країни-агресора Російської Федерації, дозволили суттєво зменшити інтенсифікацію обстрілів, зберегли життя громадян України та сприяли діалогу з Російською Федерацією щодо деокупації українських територій.

Окрім того, Уповноважений Президента України під час свого виступу спростувала міф, що активно поширюється представниками опозиційних груп Парламенту щодо особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.  

«Законопроектом передбачається особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей виключно після виведення усіх незаконних збройних формувань, їхньої військової техніки, а також бойовиків та найманців з території України», - підкреслила І. Геращенко.

Перший заступник Голови Верховної Ради України вибачилась перед дітьми, які з гостьової ложі спостерігали за роботою Парламенту та засудила вчинок народного депутата України Юрія Левченка, який у залі засідань Верховної Ради кинув димову шашку під час розгляду законопроектів про реінтеграцію Донбасу.

З огляду на важливість винесених на розгляд законопроектів І. Геращенко закликала керівників депутатських фракцій і груп Парламенту до відповідальності перед українськими громадянами та військовослужбовцями та закликала до конструктивного діалогу.