Новини

14 грудня 2017, 19:47

У Верховній Раді відбулися слухання: "Засади е-урядування у виборчому процесі" (відео)

докладніше
14 грудня 2017, 18:30

Профільний Комітет провів круглий стіл щодо гарантій прав людини відповідно до міжнародних стандартів (відео)

докладніше
14 грудня 2017, 17:04

Розпочав роботу черговий дводенний практикум з галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування з питань управління місцевими фінансами

докладніше
14 грудня 2017, 16:29

В Апараті Верховної Ради України завершилося підвищення кваліфікації працівників першого року державної служби

докладніше
14 грудня 2017, 12:30

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вшанував пам'ять учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

докладніше
14 грудня 2017, 11:02

Голова Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова: "Законодавство щодо пенсійного забезпечення мешканців Криму потребує негайного доопрацювання"

докладніше
14 грудня 2017, 10:30

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав ініціативу щодо встановлення на законодавчому рівні мінімальної соціальної норми споживання природного газу для нарахування субсидії

докладніше
14 грудня 2017, 06:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій звернувся до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

докладніше
13 грудня 2017, 16:36

Ірина Геращенко: «Ми розраховуємо на продовження конструктивного діалогу з США у новому, 2018 році, задля вирішення безпекових та гуманітарних питань на Сході України»

докладніше
13 грудня 2017, 15:00

«Розраховуємо на подальше поглиблення взаємовигідного двостороннього співробітництва на всіх рівнях», - Андрій Парубій під час зустрічі з Президентом Латвійської Республіки

докладніше
13 грудня 2017, 11:55

«Продовження санкцій проти Російської Федерації є ключовим виміром міжнародної підтримки України», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій (плюс відео)

докладніше
13 грудня 2017, 10:29

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо відповідальності за порушення законодавства про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)

докладніше
12 грудня 2017, 17:00

У Верховній Раді відбулася конференція "Роль Парламенту, Глави держави, Уряду та громадськості у підвищенні якості законодавчого процесу"

докладніше
12 грудня 2017, 16:45

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря і Верховний комісар ОБСЄ Ламберто Заньєр обговорили суспільно-політичну ситуацію в Україні, у тому числі захист прав і свобод людини

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
03 жовтня 2017, 19:42

 Прес-служба Голови Верховної Ради України 

Ірина Геращенко розраховує, що законопроект про реінтеграцію Донбасу отримає належну підтримку депутатських фракцій та груп Парламенту

 

«Ми розраховуємо, що мирний, політико-дипломатичний план відновлення державного суверенітету України в Донецькій і Луганській областях, передбачений законопроектом про реінтеграцію Донбасу отримає належну підтримку депутатських фракцій та груп Парламенту», - зазначила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час засідання неформальної депутатської групи «Мінська платформа» з вироблення стратегії мирного врегулювання ситуації на Сході України.

Сьогоднішнє засідання неформальної депутатської групи «Мінська платформа» відбувалось за участі Заступника Глави Адміністрації Президента України Єлісєєва К.П., представників України в політичній підгрупі ТКГ Айвазовської О.П. та Моцика О.Ф., українського правознавця, Надзвичайного і Повноважного Посла України, професора Василенка В.А. та представників усіх депутатських фракцій та груп Парламенту, представників усіх парламентських делегацій.

Під час засідання народні депутати обговорили поточну безпекову та гуманітарну ситуацію на Донбасі, обмінялись думками щодо розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі та заслухали інформацію щодо концепції законопроекту про реінтеграцію Донбасу.

Інформуючи присутніх про результати офіційних двосторонніх зустрічей Президента України Петра Порошенка з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо в Канаді, Президентом США Дональдом Трампом та Главами інших держав, зустрічі з якими відбулись на полях 72-сесії Генасамблеї ООН, Констянтин Єлісєєв зауважив, що в ході зазначених зустрічей були обговорені не лише питання торгівельно-економічного та гуманітарного співробітництва, але й окремі питання щодо відновлення державного суверенітету України. 

Заступник Глави Адміністрації Президента України зауважив, що під час зазначених зустрічей Главам держав було роз’яснено необхідність розгортання миротворчої місії ООН на всій тимчасово окупованій території Донбасу, включно з ділянкою українсько-російського кордону, а також неможливість залучення представників Російської Федерації до складу такої місії ООН.


К. Єлісєєв повідомив, що сьогодні триває активна робота з РБ ООН для погодження механізму розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Особливої уваги на засіданні було надано обговоренню концепції законопроекту про реінтеграцію Донбасу, який заплановано внести до Верховної Раді України четвертого жовтня ц. р.

Інформуючи присутніх К.Єлісєєв зауважив, що зазначений законопроект відповідає сучасним реаліям та зокрема Мінським домовленостям. 

Представник Адміністрації Президента України підкреслив, що зазначений законопроект передбачає мирний, політико-дипломатичний шлях реінтеграції тимчасово окупованих територій, і у цьому зв’язку заплановано надання додаткових повноважень Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

У ході дискусії навколо зазначеного законопроекту народні депутати України наголосили на необхідності предметного розгляду законопроекту про реінтеграцію Донбасу.

«Безперечно, після включення до порядку денного зазначеного законопроекту у Парламенті відбудеться широке обговорення основних положень цього Проекту Закону, ми також можемо обговорити детально норми цього законопроекту на черговому засіданні «Мінської платформи», - наголосила  І. Геращенко.