Новини

19 липня 2018, 10:11

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з представником Міністра оборони США з питань України, Росії та Євразії Лорою Купер

докладніше
19 липня 2018, 09:51

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
18 липня 2018, 16:35

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у круглому столі з питань релігійних свобод та провела зустріч з Послом Семом Браунбеком

докладніше
18 липня 2018, 11:17

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустрічі з членами Комітету закордонних справ Палати представників Конгресу США

докладніше
18 липня 2018, 11:03

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні - червні 2018 року

докладніше
18 липня 2018, 10:39

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики спорту та туризму провів слухання на тему: "Доступ молоді до вищої освіти в Україні"

докладніше
18 липня 2018, 09:46

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
18 липня 2018, 09:41

Комітет з питань бюджету підбив підсумки роботи за восьму сесію Верховної Ради України восьмого скликання

докладніше
17 липня 2018, 18:06

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко перебуває з робочим візитом у м. Вашингтон (США)

докладніше
17 липня 2018, 18:03

Повідомлення стосовно інформації про ухвалення Верховною Радою України Закону України "Про внесення змін до статей 165 та 166 Податкового кодексу України"

докладніше
17 липня 2018, 11:50

Про особистий прийом громадян головами комітетів, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи восьмої сесії

докладніше
17 липня 2018, 10:22

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування під час восьмої сесії провів 12 засідань, на яких розглянуто 100 законопроектних, організаційних та контрольних питань

докладніше
16 липня 2018, 16:53

У Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки проведено слухання на тему: "Ядерна енергетика України - виклики та перспективи"

докладніше
16 липня 2018, 15:26

Проблемні питання пенсійного забезпечення обговорено під час робочої зустрічі Першого заступника голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення С.Капліна з колишніми військовослужбовцями та особами, які проходили службу в правоохоронних органах

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
03 жовтня 2017, 19:42

 Прес-служба Голови Верховної Ради України 

Ірина Геращенко розраховує, що законопроект про реінтеграцію Донбасу отримає належну підтримку депутатських фракцій та груп Парламенту

 

«Ми розраховуємо, що мирний, політико-дипломатичний план відновлення державного суверенітету України в Донецькій і Луганській областях, передбачений законопроектом про реінтеграцію Донбасу отримає належну підтримку депутатських фракцій та груп Парламенту», - зазначила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час засідання неформальної депутатської групи «Мінська платформа» з вироблення стратегії мирного врегулювання ситуації на Сході України.

Сьогоднішнє засідання неформальної депутатської групи «Мінська платформа» відбувалось за участі Заступника Глави Адміністрації Президента України Єлісєєва К.П., представників України в політичній підгрупі ТКГ Айвазовської О.П. та Моцика О.Ф., українського правознавця, Надзвичайного і Повноважного Посла України, професора Василенка В.А. та представників усіх депутатських фракцій та груп Парламенту, представників усіх парламентських делегацій.

Під час засідання народні депутати обговорили поточну безпекову та гуманітарну ситуацію на Донбасі, обмінялись думками щодо розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі та заслухали інформацію щодо концепції законопроекту про реінтеграцію Донбасу.

Інформуючи присутніх про результати офіційних двосторонніх зустрічей Президента України Петра Порошенка з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо в Канаді, Президентом США Дональдом Трампом та Главами інших держав, зустрічі з якими відбулись на полях 72-сесії Генасамблеї ООН, Констянтин Єлісєєв зауважив, що в ході зазначених зустрічей були обговорені не лише питання торгівельно-економічного та гуманітарного співробітництва, але й окремі питання щодо відновлення державного суверенітету України. 

Заступник Глави Адміністрації Президента України зауважив, що під час зазначених зустрічей Главам держав було роз’яснено необхідність розгортання миротворчої місії ООН на всій тимчасово окупованій території Донбасу, включно з ділянкою українсько-російського кордону, а також неможливість залучення представників Російської Федерації до складу такої місії ООН.


К. Єлісєєв повідомив, що сьогодні триває активна робота з РБ ООН для погодження механізму розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Особливої уваги на засіданні було надано обговоренню концепції законопроекту про реінтеграцію Донбасу, який заплановано внести до Верховної Раді України четвертого жовтня ц. р.

Інформуючи присутніх К.Єлісєєв зауважив, що зазначений законопроект відповідає сучасним реаліям та зокрема Мінським домовленостям. 

Представник Адміністрації Президента України підкреслив, що зазначений законопроект передбачає мирний, політико-дипломатичний шлях реінтеграції тимчасово окупованих територій, і у цьому зв’язку заплановано надання додаткових повноважень Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

У ході дискусії навколо зазначеного законопроекту народні депутати України наголосили на необхідності предметного розгляду законопроекту про реінтеграцію Донбасу.

«Безперечно, після включення до порядку денного зазначеного законопроекту у Парламенті відбудеться широке обговорення основних положень цього Проекту Закону, ми також можемо обговорити детально норми цього законопроекту на черговому засіданні «Мінської платформи», - наголосила  І. Геращенко.