Новини

18 жовтня 2017, 17:54

Комітет з питань правової політики та правосуддя рекомендує Верховній Раді включити до порядку денного сьомої сесії та направити до Конституційного Суду України для одержання висновку два законопроекти щодо скасування депутатської недоторканності

докладніше
18 жовтня 2017, 17:35

«Міжпарламентські відносини сприяють економічному зростанню країн», - Андрій Парубій

докладніше
18 жовтня 2017, 16:46

У Верховній Раді відбулися спільні комітетські слухання "Наближення України до стандартів НАТО: перешкоди та досягнення. Стан виконання Річної національної програми співробітництва під егідою Комісії Україна-НАТО та Стратегічного оборонного бюлетеня України" (відео)

докладніше
18 жовтня 2017, 16:17

Комітет рекомендує взяти за основу проект Закону про зміни до Податкового кодексу щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств

докладніше
18 жовтня 2017, 16:15

Андрій Парубій: Україна сьогодні може виступати надійним і твердим союзником НАТО

докладніше
18 жовтня 2017, 14:03

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
18 жовтня 2017, 10:38

Голова Верховної Ради Андрій Парубій вимагає розблокувати всі входи і виходи до Верховної Ради України для забезпечення ефективної роботи

докладніше
18 жовтня 2017, 09:13

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч із членом парламентського Комітету у закордонних справах Парламенту Фінляндії Ерккі Сакарі Туоміоя

докладніше
17 жовтня 2017, 18:20

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 жовтня 2017, 17:52

Комітет розглянув законопроекти щодо управління земельними ресурсами в межах території об’єднаних територіальних громад (відео)

докладніше
17 жовтня 2017, 15:45

У Верховній Раді триває виставка «Українська Покрова»

докладніше
17 жовтня 2017, 15:15

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій дав доручення оприлюднити тижневий розклад пленарних засідань, в якому передбачити розгляд питань про зняття недоторканності та щодо виборчої реформи після законопроекту з медичної реформи

докладніше
17 жовтня 2017, 14:15

Офіс з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України опублікував дослідження щодо закордонного досвіду стимулювання відновлюваних джерел енергетики

докладніше
17 жовтня 2017, 13:51

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
03 жовтня 2017, 19:42

 Прес-служба Голови Верховної Ради України 

Ірина Геращенко розраховує, що законопроект про реінтеграцію Донбасу отримає належну підтримку депутатських фракцій та груп Парламенту

 

«Ми розраховуємо, що мирний, політико-дипломатичний план відновлення державного суверенітету України в Донецькій і Луганській областях, передбачений законопроектом про реінтеграцію Донбасу отримає належну підтримку депутатських фракцій та груп Парламенту», - зазначила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час засідання неформальної депутатської групи «Мінська платформа» з вироблення стратегії мирного врегулювання ситуації на Сході України.

Сьогоднішнє засідання неформальної депутатської групи «Мінська платформа» відбувалось за участі Заступника Глави Адміністрації Президента України Єлісєєва К.П., представників України в політичній підгрупі ТКГ Айвазовської О.П. та Моцика О.Ф., українського правознавця, Надзвичайного і Повноважного Посла України, професора Василенка В.А. та представників усіх депутатських фракцій та груп Парламенту, представників усіх парламентських делегацій.

Під час засідання народні депутати обговорили поточну безпекову та гуманітарну ситуацію на Донбасі, обмінялись думками щодо розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі та заслухали інформацію щодо концепції законопроекту про реінтеграцію Донбасу.

Інформуючи присутніх про результати офіційних двосторонніх зустрічей Президента України Петра Порошенка з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо в Канаді, Президентом США Дональдом Трампом та Главами інших держав, зустрічі з якими відбулись на полях 72-сесії Генасамблеї ООН, Констянтин Єлісєєв зауважив, що в ході зазначених зустрічей були обговорені не лише питання торгівельно-економічного та гуманітарного співробітництва, але й окремі питання щодо відновлення державного суверенітету України. 

Заступник Глави Адміністрації Президента України зауважив, що під час зазначених зустрічей Главам держав було роз’яснено необхідність розгортання миротворчої місії ООН на всій тимчасово окупованій території Донбасу, включно з ділянкою українсько-російського кордону, а також неможливість залучення представників Російської Федерації до складу такої місії ООН.


К. Єлісєєв повідомив, що сьогодні триває активна робота з РБ ООН для погодження механізму розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Особливої уваги на засіданні було надано обговоренню концепції законопроекту про реінтеграцію Донбасу, який заплановано внести до Верховної Раді України четвертого жовтня ц. р.

Інформуючи присутніх К.Єлісєєв зауважив, що зазначений законопроект відповідає сучасним реаліям та зокрема Мінським домовленостям. 

Представник Адміністрації Президента України підкреслив, що зазначений законопроект передбачає мирний, політико-дипломатичний шлях реінтеграції тимчасово окупованих територій, і у цьому зв’язку заплановано надання додаткових повноважень Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

У ході дискусії навколо зазначеного законопроекту народні депутати України наголосили на необхідності предметного розгляду законопроекту про реінтеграцію Донбасу.

«Безперечно, після включення до порядку денного зазначеного законопроекту у Парламенті відбудеться широке обговорення основних положень цього Проекту Закону, ми також можемо обговорити детально норми цього законопроекту на черговому засіданні «Мінської платформи», - наголосила  І. Геращенко.