Новини

19 липня 2018, 10:11

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з представником Міністра оборони США з питань України, Росії та Євразії Лорою Купер

докладніше
19 липня 2018, 09:51

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
18 липня 2018, 16:35

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у круглому столі з питань релігійних свобод та провела зустріч з Послом Семом Браунбеком

докладніше
18 липня 2018, 11:17

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустрічі з членами Комітету закордонних справ Палати представників Конгресу США

докладніше
18 липня 2018, 11:03

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні - червні 2018 року

докладніше
18 липня 2018, 10:39

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики спорту та туризму провів слухання на тему: "Доступ молоді до вищої освіти в Україні"

докладніше
18 липня 2018, 09:46

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
18 липня 2018, 09:41

Комітет з питань бюджету підбив підсумки роботи за восьму сесію Верховної Ради України восьмого скликання

докладніше
17 липня 2018, 18:06

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко перебуває з робочим візитом у м. Вашингтон (США)

докладніше
17 липня 2018, 18:03

Повідомлення стосовно інформації про ухвалення Верховною Радою України Закону України "Про внесення змін до статей 165 та 166 Податкового кодексу України"

докладніше
17 липня 2018, 11:50

Про особистий прийом громадян головами комітетів, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи восьмої сесії

докладніше
17 липня 2018, 10:22

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування під час восьмої сесії провів 12 засідань, на яких розглянуто 100 законопроектних, організаційних та контрольних питань

докладніше
16 липня 2018, 16:53

У Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки проведено слухання на тему: "Ядерна енергетика України - виклики та перспективи"

докладніше
16 липня 2018, 15:26

Проблемні питання пенсійного забезпечення обговорено під час робочої зустрічі Першого заступника голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення С.Капліна з колишніми військовослужбовцями та особами, які проходили службу в правоохоронних органах

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
28 вересня 2017, 11:45

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Львів може пишатися тим, що має університет та інформаційно-ресурсний центр європейського зразка », - наголосила І. Геращенко під час брифінгу за результатами робочого візиту до Львову

У ході робочого візиту Ірина Геращенко разом із Заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Марією Іоновою та Головою підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Оксаною Юринець відвідали Центр Митрополита Андрея Шептицького в Українському Католицькому університеті, зустрілись із керівниками соціального проекту «Горіховий дім» та американським лікарем Геннадієм Фузайловим.

«Центр Митрополита Андрея Шептицького - це культурний центр європейського рівня, де створенні усі умови для навчання і реалізації гуманітарних  проектів », – зазначила І. Геращенко.

Вона зізналася, що знаходиться під враженням від Центру Шептицького. 

Також Ірина Геращенко розповіла про спілкування  з координаторами соціального проекту «Горіховий дім», який надає підтримку Центру для жінок, що опинилися у кризових ситуаціях. 

Сьогодні  відбувається збір коштів для проведення ремонту нового жіночого  центру у Львові . Жінки , що опинились у кризовій ситуації, зокрема й ті що постраждали від домашнього насильства зможуть отримати тимчасове житло та соціальну і психологічну допомогу.

Представниці МФО «Рівні можливості», народні депутати України Ірина Геращенко, Марія Іонова та Оксана Юринець відзначили важливість подібних соціальних проектів, та поінформували про готовність долучитися до збору коштів на цей центр.


У той же час було наголошено на необхідності комплексного вирішення питання протидії домашньому насильству в Україні.  

«У 2017 році лише у Львові зафіксовано понад 6 тисяч фактів домашнього насильства, що є неприйнятним. Ми боремося,  аби найближчим часом Парламент ратифікував  Стамбульську Конвенцію задля боротьби з цим явищем», - наголосила І. Геращенко. 

 Також у ході робочого візиту народні депутати України подякували американському лікарю Геннадію Фузайлову, який врятував життя 55 українських дітей з важкими травмами та опіками. Сьогодні 8 українських дітей проходять складне лікування в Бостонській клініці.

Професор Гарвардської медичної школи, лікар бостонської клініки Shriners Hospitals for Burn Children Геннадій Фузайлов разом з групою американських  та українських лікарів цього тижня на волонтерських засадах працює у Львові.

Вони   вже провели безкоштовні консультації для 186 українських дітей що отримали опіки та зробили 53 операційних втручань.

Також під час брифінгу представники Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Марія Іонова та Оксана Юринець повідомили про роботу Парламенту у напрямі європейської інтеграції.

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Марія Іонова поінформувала про Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо транскордонного співробітництва (реєстр. № 6085 від 15.02.2017), який підготовлений до розгляду у другому читанні.

Марія Іонова відзначила важливість зазначеного законопроекту для розвитку прикордонних територій України та  висловила сподівання, що зазначений законопроект буде розглянутий у Парламенті найближчим часом.