Новини

14 грудня 2017, 19:47

У Верховній Раді відбулися слухання: "Засади е-урядування у виборчому процесі" (відео)

докладніше
14 грудня 2017, 18:30

Профільний Комітет провів круглий стіл щодо гарантій прав людини відповідно до міжнародних стандартів (відео)

докладніше
14 грудня 2017, 17:04

Розпочав роботу черговий дводенний практикум з галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування з питань управління місцевими фінансами

докладніше
14 грудня 2017, 16:29

В Апараті Верховної Ради України завершилося підвищення кваліфікації працівників першого року державної служби

докладніше
14 грудня 2017, 12:30

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вшанував пам'ять учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

докладніше
14 грудня 2017, 11:02

Голова Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова: "Законодавство щодо пенсійного забезпечення мешканців Криму потребує негайного доопрацювання"

докладніше
14 грудня 2017, 10:30

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав ініціативу щодо встановлення на законодавчому рівні мінімальної соціальної норми споживання природного газу для нарахування субсидії

докладніше
14 грудня 2017, 06:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій звернувся до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

докладніше
13 грудня 2017, 16:36

Ірина Геращенко: «Ми розраховуємо на продовження конструктивного діалогу з США у новому, 2018 році, задля вирішення безпекових та гуманітарних питань на Сході України»

докладніше
13 грудня 2017, 15:00

«Розраховуємо на подальше поглиблення взаємовигідного двостороннього співробітництва на всіх рівнях», - Андрій Парубій під час зустрічі з Президентом Латвійської Республіки

докладніше
13 грудня 2017, 11:55

«Продовження санкцій проти Російської Федерації є ключовим виміром міжнародної підтримки України», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій (плюс відео)

докладніше
13 грудня 2017, 10:29

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо відповідальності за порушення законодавства про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)

докладніше
12 грудня 2017, 17:00

У Верховній Раді відбулася конференція "Роль Парламенту, Глави держави, Уряду та громадськості у підвищенні якості законодавчого процесу"

докладніше
12 грудня 2017, 16:45

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря і Верховний комісар ОБСЄ Ламберто Заньєр обговорили суспільно-політичну ситуацію в Україні, у тому числі захист прав і свобод людини

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
28 вересня 2017, 11:45

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Львів може пишатися тим, що має університет та інформаційно-ресурсний центр європейського зразка », - наголосила І. Геращенко під час брифінгу за результатами робочого візиту до Львову

У ході робочого візиту Ірина Геращенко разом із Заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Марією Іоновою та Головою підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Оксаною Юринець відвідали Центр Митрополита Андрея Шептицького в Українському Католицькому університеті, зустрілись із керівниками соціального проекту «Горіховий дім» та американським лікарем Геннадієм Фузайловим.

«Центр Митрополита Андрея Шептицького - це культурний центр європейського рівня, де створенні усі умови для навчання і реалізації гуманітарних  проектів », – зазначила І. Геращенко.

Вона зізналася, що знаходиться під враженням від Центру Шептицького. 

Також Ірина Геращенко розповіла про спілкування  з координаторами соціального проекту «Горіховий дім», який надає підтримку Центру для жінок, що опинилися у кризових ситуаціях. 

Сьогодні  відбувається збір коштів для проведення ремонту нового жіночого  центру у Львові . Жінки , що опинились у кризовій ситуації, зокрема й ті що постраждали від домашнього насильства зможуть отримати тимчасове житло та соціальну і психологічну допомогу.

Представниці МФО «Рівні можливості», народні депутати України Ірина Геращенко, Марія Іонова та Оксана Юринець відзначили важливість подібних соціальних проектів, та поінформували про готовність долучитися до збору коштів на цей центр.


У той же час було наголошено на необхідності комплексного вирішення питання протидії домашньому насильству в Україні.  

«У 2017 році лише у Львові зафіксовано понад 6 тисяч фактів домашнього насильства, що є неприйнятним. Ми боремося,  аби найближчим часом Парламент ратифікував  Стамбульську Конвенцію задля боротьби з цим явищем», - наголосила І. Геращенко. 

 Також у ході робочого візиту народні депутати України подякували американському лікарю Геннадію Фузайлову, який врятував життя 55 українських дітей з важкими травмами та опіками. Сьогодні 8 українських дітей проходять складне лікування в Бостонській клініці.

Професор Гарвардської медичної школи, лікар бостонської клініки Shriners Hospitals for Burn Children Геннадій Фузайлов разом з групою американських  та українських лікарів цього тижня на волонтерських засадах працює у Львові.

Вони   вже провели безкоштовні консультації для 186 українських дітей що отримали опіки та зробили 53 операційних втручань.

Також під час брифінгу представники Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Марія Іонова та Оксана Юринець повідомили про роботу Парламенту у напрямі європейської інтеграції.

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Марія Іонова поінформувала про Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо транскордонного співробітництва (реєстр. № 6085 від 15.02.2017), який підготовлений до розгляду у другому читанні.

Марія Іонова відзначила важливість зазначеного законопроекту для розвитку прикордонних територій України та  висловила сподівання, що зазначений законопроект буде розглянутий у Парламенті найближчим часом.