Новини

18 жовтня 2017, 17:54

Комітет з питань правової політики та правосуддя рекомендує Верховній Раді включити до порядку денного сьомої сесії та направити до Конституційного Суду України для одержання висновку два законопроекти щодо скасування депутатської недоторканності

докладніше
18 жовтня 2017, 17:35

«Міжпарламентські відносини сприяють економічному зростанню країн», - Андрій Парубій

докладніше
18 жовтня 2017, 16:46

У Верховній Раді відбулися спільні комітетські слухання "Наближення України до стандартів НАТО: перешкоди та досягнення. Стан виконання Річної національної програми співробітництва під егідою Комісії Україна-НАТО та Стратегічного оборонного бюлетеня України" (відео)

докладніше
18 жовтня 2017, 16:17

Комітет рекомендує взяти за основу проект Закону про зміни до Податкового кодексу щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств

докладніше
18 жовтня 2017, 16:15

Андрій Парубій: Україна сьогодні може виступати надійним і твердим союзником НАТО

докладніше
18 жовтня 2017, 14:03

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
18 жовтня 2017, 10:38

Голова Верховної Ради Андрій Парубій вимагає розблокувати всі входи і виходи до Верховної Ради України для забезпечення ефективної роботи

докладніше
18 жовтня 2017, 09:13

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч із членом парламентського Комітету у закордонних справах Парламенту Фінляндії Ерккі Сакарі Туоміоя

докладніше
17 жовтня 2017, 18:20

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 жовтня 2017, 17:52

Комітет розглянув законопроекти щодо управління земельними ресурсами в межах території об’єднаних територіальних громад (відео)

докладніше
17 жовтня 2017, 15:45

У Верховній Раді триває виставка «Українська Покрова»

докладніше
17 жовтня 2017, 15:15

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій дав доручення оприлюднити тижневий розклад пленарних засідань, в якому передбачити розгляд питань про зняття недоторканності та щодо виборчої реформи після законопроекту з медичної реформи

докладніше
17 жовтня 2017, 14:15

Офіс з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України опублікував дослідження щодо закордонного досвіду стимулювання відновлюваних джерел енергетики

докладніше
17 жовтня 2017, 13:51

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
28 вересня 2017, 11:45

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Львів може пишатися тим, що має університет та інформаційно-ресурсний центр європейського зразка », - наголосила І. Геращенко під час брифінгу за результатами робочого візиту до Львову

У ході робочого візиту Ірина Геращенко разом із Заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Марією Іоновою та Головою підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Оксаною Юринець відвідали Центр Митрополита Андрея Шептицького в Українському Католицькому університеті, зустрілись із керівниками соціального проекту «Горіховий дім» та американським лікарем Геннадієм Фузайловим.

«Центр Митрополита Андрея Шептицького - це культурний центр європейського рівня, де створенні усі умови для навчання і реалізації гуманітарних  проектів », – зазначила І. Геращенко.

Вона зізналася, що знаходиться під враженням від Центру Шептицького. 

Також Ірина Геращенко розповіла про спілкування  з координаторами соціального проекту «Горіховий дім», який надає підтримку Центру для жінок, що опинилися у кризових ситуаціях. 

Сьогодні  відбувається збір коштів для проведення ремонту нового жіночого  центру у Львові . Жінки , що опинились у кризовій ситуації, зокрема й ті що постраждали від домашнього насильства зможуть отримати тимчасове житло та соціальну і психологічну допомогу.

Представниці МФО «Рівні можливості», народні депутати України Ірина Геращенко, Марія Іонова та Оксана Юринець відзначили важливість подібних соціальних проектів, та поінформували про готовність долучитися до збору коштів на цей центр.


У той же час було наголошено на необхідності комплексного вирішення питання протидії домашньому насильству в Україні.  

«У 2017 році лише у Львові зафіксовано понад 6 тисяч фактів домашнього насильства, що є неприйнятним. Ми боремося,  аби найближчим часом Парламент ратифікував  Стамбульську Конвенцію задля боротьби з цим явищем», - наголосила І. Геращенко. 

 Також у ході робочого візиту народні депутати України подякували американському лікарю Геннадію Фузайлову, який врятував життя 55 українських дітей з важкими травмами та опіками. Сьогодні 8 українських дітей проходять складне лікування в Бостонській клініці.

Професор Гарвардської медичної школи, лікар бостонської клініки Shriners Hospitals for Burn Children Геннадій Фузайлов разом з групою американських  та українських лікарів цього тижня на волонтерських засадах працює у Львові.

Вони   вже провели безкоштовні консультації для 186 українських дітей що отримали опіки та зробили 53 операційних втручань.

Також під час брифінгу представники Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Марія Іонова та Оксана Юринець повідомили про роботу Парламенту у напрямі європейської інтеграції.

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Марія Іонова поінформувала про Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо транскордонного співробітництва (реєстр. № 6085 від 15.02.2017), який підготовлений до розгляду у другому читанні.

Марія Іонова відзначила важливість зазначеного законопроекту для розвитку прикордонних територій України та  висловила сподівання, що зазначений законопроект буде розглянутий у Парламенті найближчим часом.