Новини

22 червня 2018, 15:52

«Спільна позиція спікерів Литви, Грузії, Молдови, України та Віце-спікера Польщі щодо доцільності введення санкцій проти «Північного потоку-2» та створення Єдиного центру з протидії гібридній агресії з боку РФ буде представлена під час зустрічі з представниками Конгресу США вже наступного тижня», - Андрій Парубій

докладніше
22 червня 2018, 15:46

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон «Про утворення Вищого Антикорупційного суду»

докладніше
22 червня 2018, 15:25

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 23 червня візьме участь у роботі ІІІ Форуму місцевого розвитку (м.Трускавець)

докладніше
22 червня 2018, 14:24

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з Директором Департаменту двосторонніх відносин Міністерства закордонних справ та торгівлі Австралії Девідом Льюїсом та Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні Меліссою О`Рурк

докладніше
22 червня 2018, 13:54

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
22 червня 2018, 11:52

У «Відомостях Верховної Ради України» надруковано Постанову про Звернення Верховної Ради України до міжнародної спільноти у зв’язку з неправосудним вироком Московського міського суду у справі протиправно утримуваного в РФ громадянина України Романа Сущенка

докладніше
22 червня 2018, 11:37

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
22 червня 2018, 10:30

У Спеціальній контрольній комісії з питань приватизації відбулася робоча нарада з актуальних проблем реформування торфодобувної галузі

докладніше
22 червня 2018, 10:15

Комітет розглянув проекти законів щодо сільськогосподарської кооперації

докладніше
22 червня 2018, 10:08

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав державних службовців з професійним святом

докладніше
22 червня 2018, 09:15

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
21 червня 2018, 18:43

Андрій Парубій: Настав час, щоб Верховна Рада України раз і назавжди поставила крапку у питанні зняття депутатської недоторканності, щоб народні депутати як усі громадяни України були рівні перед Законом, рівні перед правосуддям (відео)

докладніше
21 червня 2018, 18:31

Заступник голови Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова провела особистий прийом громадян

докладніше
21 червня 2018, 18:13

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
23 серпня 2017, 18:44

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд провела зустріч з парламентаріями країн Північної Європи – учасниками Консервативної групи в Північній Раді.

Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд  провела у середу зустріч з парламентаріями країн Північної Європи – учасниками Консервативної групи в Північній Раді.

Під час зустрічі обговорювалися питання, які стосуються пошуку інструментів для забезпечення миру, ситуацію з російською агресією, питання економічної безпеки та про налагодження ефективних міжпарламентських  контактів.

Коментуючи результати зустрічі, О. Сироїд зазначила, що  «для наc підтримка країн Північної Європи дуже важлива - вони мають природнє розуміння ситуації, яка є в Україні, вони мають розуміння загрози, яка йде від Росії». «Тому в особі урядів і парламентів цих країн ми маємо дуже добру союзницьку підтримку - і всередині цих держав, і на міжнародному рівні», -  сказала вона, додавши, що «наше завдання у таких випадках надавати їм правдиву інформацію про те, що відбувається в країні, бо такі міжпарламентські зустрічі потрібні, щоб парламентарії могли доносити інформацію з «перших уст» і своїм виборцям, і своїм урядам».

О.Сироїд наголосила, що парламентарії-учасники зустрічі розуміють, що «українці воюють не лише за свою територію і незалежність, а і за відстоювання тих ліберальних цінностей, які об’єднують усю Європу і світ. І вони висловлювали нам свою вдячність та розуміння того, що треба шукати ефективні інструменти для протидії Росії».

«Йшлося також про проект «Потік-2», який фактично є «багатовимірною загрозою», бо  «загрожує економіці Європи, її безпеці і незалежності. Україна послідовно виступає проти північного потоку, і тут ми маємо союзників в особі північноєвропейських колег», - сказала О.Сироїд.

Вона повідомила, що під час зустрічі обговорювався розвиток інституційних реформ. «Ми наголошували, що для розвитку боротьби з корупцією нам потрібен незалежний антикорупційний суд, без нього ми не зможемо утвердитися в незмінних кроках», - сказала О.Сироїд.