Новини

24 листопада 2017, 14:07

Завершується візит української делегації в Республіку Ірак

докладніше
24 листопада 2017, 11:59

Питання покращення організації надання адміністративних послуг на території проведення антитерористичної операції обговорюються на Форумі "Децентралізація: сучасний стан та перспективи розвитку" у місті Краматорськ Донецької області

докладніше
24 листопада 2017, 11:14

Онлайн трансляція засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

докладніше
24 листопада 2017, 09:16

Рішення Першого Українського Жіночого Конгресу

докладніше
23 листопада 2017, 17:30

Під егідою Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування в Донецькій області відбувається Форум «Децентралізація: сучасний стан та перспективи розвитку»

докладніше
23 листопада 2017, 16:00

МФО «Рівні можливості»: Український Жіночий Конгрес - майданчик не лише для обміну думками та ініціативами, а й для долучення дедалі більшої кількості жінок до активної громадянської позиції

докладніше
23 листопада 2017, 11:14

Члени групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків із Македонією провели зустріч із представниками македонської групи дружби з Україною

докладніше
22 листопада 2017, 17:14

Відбулася міжнародна конференція на тему: "Кримінальний процесуальний кодекс України 2012 р.: проблеми застосування та перспективи удосконалення"

докладніше
22 листопада 2017, 15:00

Ірина Геращенко: Подолання гендерних стереотипів у суспільстві важливе для посилення ролі жінок у владі та їх впливу на прийняття рішень (відео)

докладніше
22 листопада 2017, 12:45

Виступ Представника Президента України у Верховній Раді України Ірини Луценко на першому Українському Жіночому Конгресі (відео)

докладніше
22 листопада 2017, 12:00

Розпочав роботу організований Міжфракційним депутатським об’єднанням «Рівні можливості» перший Український Жіночий Конгрес (відео)

докладніше
22 листопада 2017, 11:45

Делегація Верховної Ради провела зустріч з Головою Парламенту Македонії

докладніше
22 листопада 2017, 10:30

Комітет з питань бюджету провів виїзне засідання у Сумах

докладніше
21 листопада 2017, 21:48

Інформація про засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
23 серпня 2017, 18:44

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд провела зустріч з парламентаріями країн Північної Європи – учасниками Консервативної групи в Північній Раді.

Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд  провела у середу зустріч з парламентаріями країн Північної Європи – учасниками Консервативної групи в Північній Раді.

Під час зустрічі обговорювалися питання, які стосуються пошуку інструментів для забезпечення миру, ситуацію з російською агресією, питання економічної безпеки та про налагодження ефективних міжпарламентських  контактів.

Коментуючи результати зустрічі, О. Сироїд зазначила, що  «для наc підтримка країн Північної Європи дуже важлива - вони мають природнє розуміння ситуації, яка є в Україні, вони мають розуміння загрози, яка йде від Росії». «Тому в особі урядів і парламентів цих країн ми маємо дуже добру союзницьку підтримку - і всередині цих держав, і на міжнародному рівні», -  сказала вона, додавши, що «наше завдання у таких випадках надавати їм правдиву інформацію про те, що відбувається в країні, бо такі міжпарламентські зустрічі потрібні, щоб парламентарії могли доносити інформацію з «перших уст» і своїм виборцям, і своїм урядам».

О.Сироїд наголосила, що парламентарії-учасники зустрічі розуміють, що «українці воюють не лише за свою територію і незалежність, а і за відстоювання тих ліберальних цінностей, які об’єднують усю Європу і світ. І вони висловлювали нам свою вдячність та розуміння того, що треба шукати ефективні інструменти для протидії Росії».

«Йшлося також про проект «Потік-2», який фактично є «багатовимірною загрозою», бо  «загрожує економіці Європи, її безпеці і незалежності. Україна послідовно виступає проти північного потоку, і тут ми маємо союзників в особі північноєвропейських колег», - сказала О.Сироїд.

Вона повідомила, що під час зустрічі обговорювався розвиток інституційних реформ. «Ми наголошували, що для розвитку боротьби з корупцією нам потрібен незалежний антикорупційний суд, без нього ми не зможемо утвердитися в незмінних кроках», - сказала О.Сироїд.