Новини

28 липня 2017, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня Хрещення Руси-України

докладніше
27 липня 2017, 18:00

У Спеціальній контрольній комісії Верховної Ради з питань приватизації відбулося засідання робочої групи щодо ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат»

докладніше
27 липня 2017, 13:53

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради, керівниками депутатських фракцій та груп під час шостої сесії (інфографіка)

докладніше
27 липня 2017, 10:00

Комітет з питань податкової та митної політики за шосту сесію провів 11 засідань, на яких розглянув 38 законопроектів

докладніше
26 липня 2017, 16:00

Законотворча діяльність Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення була спрямована на поліпшення трудових відносин, підвищення рівня соціального захисту громадян, вдосконалення та реформування пенсійного забезпечення

докладніше
26 липня 2017, 11:04

26 липня набирає чинності Закон України «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж платників податків»

докладніше
25 липня 2017, 13:39

Звіт Першого заступника Голови Верховної Ради України, Уповноваженого Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірини Геращенко за шосту сесію Верховної Ради VIII скликання

докладніше
24 липня 2017, 18:30

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у зустрічі зі спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером (оновлена)

докладніше
24 липня 2017, 15:23

У Комітеті у закордонних справах проведено зустріч, присвячену українським політв’язням Кремля

докладніше
24 липня 2017, 14:57

Протягом шостої сесії Комітет працював над удосконаленням законодавчого забезпечення державної політики сприяння становленню інституту сім'ї, національно-патріотичного виховання, державної політики у сфері фізичної культури і спорту

докладніше
24 липня 2017, 11:02

757 питань розглянуто на засіданнях Комітету з питань бюджету під час шостої сесії

докладніше
21 липня 2017, 16:30

Співробітники секретаріатів комітетів Верховної Ради на дводенному тренінгу удосконалили практичні навички роботи з новітніми Інтернет-технологіями

докладніше
21 липня 2017, 13:27

Відбулася зустріч Першого заступника голови Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Миколи Величковича з делегацією представників Ради Європи

докладніше
21 липня 2017, 09:19

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко та Заступник Голови Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова провели зустріч з Віце-прем’єр-міністром Республіки Молдова з питань реінтеграції Георге Беланом

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
13 липня 2017, 19:47

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко разом з керівництвом фракцій і груп зустрілась з Віце-президентом Європейської Комісії, членом ЄК з питань євро та соціального діалогу, фінансової стабільності, фінансових послуг та Союзу ринків капіталу Валдісом Домбровскісом

 


 

Під час зустрічі Ірина Геращенко подякувала Віце-президенту Єврокомісії за солідарну позицію у питанні збереження територіальної цілісності всієї української території та за вагому технічну й фінансову допомогу, що надається Україні для імплементації ключових реформ.

 

Особливої уваги під час зустрічі було надано імплементації Угоди про асоціацію з Європейським Союзом та законодавчого забезпечення Угоди. Перший заступник Голови Верховної Ради України відзначила важливість остаточного рішення про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, що набуває чинності 1 вересня ц.р., та зауважила, що Угода є важливим механізмом для поглиблення політичної асоціації та економічної інтеграції України до Європейського Союзу.

 

Політик підкреслила, що виділення Україні зі сторони ЄС другого траншу в обсязі 600 млн.євро у рамках Третьої програми макрофінансової допомоги є надзвичайно важливим для подальшого просування структурних реформ та продовження макроекономічної стабілізації України.

 

Водночас, Перший віце-спікер зауважила про великі збитки української економіки, частина якої втрачена через окупацію Криму і Донбасу. Вона зауважила про необхідність  в цих умовах збільшити квоти для українських товарів.

 

Окрім того, під час обговорення поточної ситуації на Донбасі Уповноважений Президента України поінформувала про загострення безпекової, гуманітарної та екологічної ситуації на Донбасі, та подякувала Віце-президенту Єврокомісії за бажання відвідати Донбас.

 

«Це дуже важливо, щоб наші європейські колеги на власні очі бачили безпекову, гуманітарну, екологічну ситуацію, ступінь руйнації та знищення інфраструктури на Донбасі», - відзначила І.Геращенко.

 

Перший віце-спікер поінформувала, що на наступній сесії парламент працюватиме над пришвидшенням розгляду важливих законопроектів, прийняття яких належить до ключових умов 3-го траншу макрофінансової допомоги, а також над наближенням українського законодавства до стандартів ЄС. «Ми повинні пам’ятати, що Україна проводить реформи не заради Європи, а заради глибинних і структурних змін » - зазначила І. Геращенко.

 

У ході зустрічі Перший заступник Голови фракції «Народний фронт» А. Тетерук звернувся із проханням до європейської сторони допомогти у процесі звільнення заручників, яких використовує Росія для здійснення тиску на українську владу, та нагадав про О.Сенцова, який незаконно утримується за надуманими обвинуваченнями в пенітенціарних установах Росії.

 

Своєю чергою, Віце-президент Європейської Комісії В. Домбровскіс підкреслив, що необхідно скористатися  можливостями, які надає Угода.  відзначив суттєві перетворення в економіці України, стабілізацію валютного курсу, грошової системи в Україні, що засвідчує сталість реформ в Україні За його словами, обсяг торгівлі між Україною та ЄС за перші 4 місяці цього року збільшився на 25 відсотків.

 

В. Домбровскіс подякував за відверту дискусію за участі представників різних фракцій. окреслені політичні настрої щодо подальших перспектив взаємодії України і Євросоюзу і підкреслив , що ЄС підтримує територіальну цілісність і суверенітет України, також санкції проти РФ до повного виконання мінських угод.

 

У зустрічі також взяли участь: Перший заступник Голови фракції «Народний фронт» А.Тетерук, Співголова фракції політичної партії «Опозиційний блок» О. Вілкул, лідер фракції «Радикальна партія Олега Ляшка»О. Ляшко, Заступник Голови фракції партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»» С. Соболєв.