Новини

23 лютого 2018, 18:33

Ірина Геращенко: «Для повноцінної імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС Верховна Рада і Уряд мають приділяти більше уваги роботі над законопроектами у цьому напрямку»

докладніше
23 лютого 2018, 15:28

У ході 17-ї зимової сесії Парламентської Асамблеї ОБСЄ (м. Відень) презентовано повнометражний фільм "Кіборги. Герої не вмирають"

докладніше
23 лютого 2018, 14:22

На громадське обговорення винесені чотири проекти законів

докладніше
23 лютого 2018, 12:54

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон України «Про внесення зміни до статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»» та подав його на підпис Президенту України

докладніше
23 лютого 2018, 11:47

Голова Комітету Людмила Денісова: "Потрібно доробити існуючий електронний реєстр лікарняних, ніж витрачати кошти на створення нового"

докладніше
23 лютого 2018, 10:23

Опубліковано Закон України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях"

докладніше
22 лютого 2018, 17:02

У Комітеті у закордонних справах відбулася зустріч народних депутатів з представниками Програми Державного Департаменту США з експертного контролю та безпеки кордонів (EXBS)

докладніше
22 лютого 2018, 14:36

Відбулося перше установче засідання робочої групи з напрацювання системних змін до Кримінального процесуального кодексу України

докладніше
22 лютого 2018, 14:36

У Верховній Раді розпочався дводенний практикум з галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування з питань управління земельними ресурсами і комунальним майном

докладніше
22 лютого 2018, 14:09

Відбулася зустріч голови Комітету у закордонних справах Ганни Гопко із заступником Державного секретаря США Джоном Саллівеном

докладніше
22 лютого 2018, 12:37

Комітети Верховної Ради провели публічне обговорення на тему: "Створення парламентської служби як складова реформи Верховної Ради України"

докладніше
22 лютого 2018, 12:36

«Якщо серед миротворців не буде представників країн-членів НАТО, так само не може бути представників країн-членів ОДКБ», - Голова Верховної Ради України

докладніше
22 лютого 2018, 12:34

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій ініціює ряд питань щодо соціального захисту військовослужбовців та інвалідів

докладніше
22 лютого 2018, 11:55

«Вдосконалення роботи Верховної Ради є одним із найголовніших завдань порядку денного восьмої сесії», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
06 березня 2014, 16:45

 Прес-служба 

Забезпечення права на свободу висловлювання є невід’ємним елементом демократичних перетворень в Україні - Руслан Кошулинський

Заступник Голови Верховної Ради України Руслан Кошулинський обговорив з Представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дунею Міятович ситуацію у сфері забезпечення свободи ЗМІ в Україні, а також питання надання експертного сприяння нашій державі з боку ПЗМІ ОБСЄ щодо забезпечення свободи ЗМІ та посилення захисту журналістів в Україні.

У ході розмови Р.Кошулинський зазначив, що Україна високо цінує роль Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ щодо надання сприяння державам-учасницям у зміцненні належного виконання зобов’язань ОБСЄ у сфері свободи слова і свободи ЗМІ. «Українська сторона є відкритою до обговорення усіх питань, що стосуються проблематики свободи слова на просторі ОБСЄ», - сказав він і назвав підхід з боку ОБСЄ до питань забезпечення свободи ЗМІ «активним і збалансованим».

Забезпечення права на свободу висловлювання, на переконання Заступника керівника Парламенту, є невід’ємним елементом демократичних перетворень в Україні і складовою внутрішньої політики нової української влади. «Дотримання взятих міжнародних зобов’язань, зокрема у сфері свободи ЗМІ, залишатиметься одним з пріоритетів зовнішньої політики нашої держави», - підкреслив Р.Кошулинський.

Він також зазначив, що існує не вирішений комплекс питань, у тому числі й законодавчих, на шляху до повної свободи слова та захисту журналістів». В Україні, наголосив Заступник Голови Верховної Ради, з урахуванням подій останніх місяців існує нагальна необхідність у посиленні захисту представників ЗМІ.

Особлива увага, за його словами, має надаватися належному забезпеченню безпеки журналістів у ході проведення масових заходів. «Застосування насильства щодо журналістів є неприпустимим, - підкреслив він. - Українська влада засуджуватиме будь-які прояви насильства стосовно журналістів та проводитиме об’єктивне і неупереджене розслідування злочинів, скоєних проти них».

Своєю чергою, Д.Міятович наголосила на необхідності надання представникам ЗМІ необхідної безпеки, особливо в регіонах, де йде політичне протистояння, зокрема, в Автономній Республіці Крим. Вона також висловилась за те, аби «винні у побитті журналістів були знайдені і покарані відповідно до чинного законодавства».

Серед напрямків подальшої співпраці в інформаційному просторі Д.Міятович назвала Закон про громадське мовлення, який потребує доопрацювання; Закон про свободу слова, про дифамацію тощо.

Представник ОБСЄ запропонувала також ширше залучати представників ЗМІ до участі у роботі органів влади. «Це буде ознакою відновлення довіри до влади», - сказала вона.