Новини

28 липня 2017, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня Хрещення Руси-України

докладніше
27 липня 2017, 18:00

У Спеціальній контрольній комісії Верховної Ради з питань приватизації відбулося засідання робочої групи щодо ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат»

докладніше
27 липня 2017, 13:53

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради, керівниками депутатських фракцій та груп під час шостої сесії (інфографіка)

докладніше
27 липня 2017, 10:00

Комітет з питань податкової та митної політики за шосту сесію провів 11 засідань, на яких розглянув 38 законопроектів

докладніше
26 липня 2017, 16:00

Законотворча діяльність Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення була спрямована на поліпшення трудових відносин, підвищення рівня соціального захисту громадян, вдосконалення та реформування пенсійного забезпечення

докладніше
26 липня 2017, 11:04

26 липня набирає чинності Закон України «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж платників податків»

докладніше
25 липня 2017, 13:39

Звіт Першого заступника Голови Верховної Ради України, Уповноваженого Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірини Геращенко за шосту сесію Верховної Ради VIII скликання

докладніше
24 липня 2017, 18:30

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у зустрічі зі спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером (оновлена)

докладніше
24 липня 2017, 15:23

У Комітеті у закордонних справах проведено зустріч, присвячену українським політв’язням Кремля

докладніше
24 липня 2017, 14:57

Протягом шостої сесії Комітет працював над удосконаленням законодавчого забезпечення державної політики сприяння становленню інституту сім'ї, національно-патріотичного виховання, державної політики у сфері фізичної культури і спорту

докладніше
24 липня 2017, 11:02

757 питань розглянуто на засіданнях Комітету з питань бюджету під час шостої сесії

докладніше
21 липня 2017, 16:30

Співробітники секретаріатів комітетів Верховної Ради на дводенному тренінгу удосконалили практичні навички роботи з новітніми Інтернет-технологіями

докладніше
21 липня 2017, 13:27

Відбулася зустріч Першого заступника голови Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Миколи Величковича з делегацією представників Ради Європи

докладніше
21 липня 2017, 09:19

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко та Заступник Голови Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова провели зустріч з Віце-прем’єр-міністром Республіки Молдова з питань реінтеграції Георге Беланом

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
06 березня 2014, 16:45

 Прес-служба 

Забезпечення права на свободу висловлювання є невід’ємним елементом демократичних перетворень в Україні - Руслан Кошулинський

Заступник Голови Верховної Ради України Руслан Кошулинський обговорив з Представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дунею Міятович ситуацію у сфері забезпечення свободи ЗМІ в Україні, а також питання надання експертного сприяння нашій державі з боку ПЗМІ ОБСЄ щодо забезпечення свободи ЗМІ та посилення захисту журналістів в Україні.

У ході розмови Р.Кошулинський зазначив, що Україна високо цінує роль Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ щодо надання сприяння державам-учасницям у зміцненні належного виконання зобов’язань ОБСЄ у сфері свободи слова і свободи ЗМІ. «Українська сторона є відкритою до обговорення усіх питань, що стосуються проблематики свободи слова на просторі ОБСЄ», - сказав він і назвав підхід з боку ОБСЄ до питань забезпечення свободи ЗМІ «активним і збалансованим».

Забезпечення права на свободу висловлювання, на переконання Заступника керівника Парламенту, є невід’ємним елементом демократичних перетворень в Україні і складовою внутрішньої політики нової української влади. «Дотримання взятих міжнародних зобов’язань, зокрема у сфері свободи ЗМІ, залишатиметься одним з пріоритетів зовнішньої політики нашої держави», - підкреслив Р.Кошулинський.

Він також зазначив, що існує не вирішений комплекс питань, у тому числі й законодавчих, на шляху до повної свободи слова та захисту журналістів». В Україні, наголосив Заступник Голови Верховної Ради, з урахуванням подій останніх місяців існує нагальна необхідність у посиленні захисту представників ЗМІ.

Особлива увага, за його словами, має надаватися належному забезпеченню безпеки журналістів у ході проведення масових заходів. «Застосування насильства щодо журналістів є неприпустимим, - підкреслив він. - Українська влада засуджуватиме будь-які прояви насильства стосовно журналістів та проводитиме об’єктивне і неупереджене розслідування злочинів, скоєних проти них».

Своєю чергою, Д.Міятович наголосила на необхідності надання представникам ЗМІ необхідної безпеки, особливо в регіонах, де йде політичне протистояння, зокрема, в Автономній Республіці Крим. Вона також висловилась за те, аби «винні у побитті журналістів були знайдені і покарані відповідно до чинного законодавства».

Серед напрямків подальшої співпраці в інформаційному просторі Д.Міятович назвала Закон про громадське мовлення, який потребує доопрацювання; Закон про свободу слова, про дифамацію тощо.

Представник ОБСЄ запропонувала також ширше залучати представників ЗМІ до участі у роботі органів влади. «Це буде ознакою відновлення довіри до влади», - сказала вона.