Новини

22 червня 2018, 15:52

«Спільна позиція спікерів Литви, Грузії, Молдови, України та Віце-спікера Польщі щодо доцільності введення санкцій проти «Північного потоку-2» та створення Єдиного центру з протидії гібридній агресії з боку РФ буде представлена під час зустрічі з представниками Конгресу США вже наступного тижня», - Андрій Парубій

докладніше
22 червня 2018, 15:46

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон «Про утворення Вищого Антикорупційного суду»

докладніше
22 червня 2018, 15:25

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 23 червня візьме участь у роботі ІІІ Форуму місцевого розвитку (м.Трускавець)

докладніше
22 червня 2018, 14:24

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з Директором Департаменту двосторонніх відносин Міністерства закордонних справ та торгівлі Австралії Девідом Льюїсом та Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні Меліссою О`Рурк

докладніше
22 червня 2018, 13:54

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
22 червня 2018, 11:52

У «Відомостях Верховної Ради України» надруковано Постанову про Звернення Верховної Ради України до міжнародної спільноти у зв’язку з неправосудним вироком Московського міського суду у справі протиправно утримуваного в РФ громадянина України Романа Сущенка

докладніше
22 червня 2018, 11:37

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
22 червня 2018, 10:30

У Спеціальній контрольній комісії з питань приватизації відбулася робоча нарада з актуальних проблем реформування торфодобувної галузі

докладніше
22 червня 2018, 10:15

Комітет розглянув проекти законів щодо сільськогосподарської кооперації

докладніше
22 червня 2018, 10:08

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав державних службовців з професійним святом

докладніше
22 червня 2018, 09:15

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
21 червня 2018, 18:43

Андрій Парубій: Настав час, щоб Верховна Рада України раз і назавжди поставила крапку у питанні зняття депутатської недоторканності, щоб народні депутати як усі громадяни України були рівні перед Законом, рівні перед правосуддям (відео)

докладніше
21 червня 2018, 18:31

Заступник голови Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова провела особистий прийом громадян

докладніше
21 червня 2018, 18:13

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
06 березня 2014, 16:45

 Прес-служба 

Забезпечення права на свободу висловлювання є невід’ємним елементом демократичних перетворень в Україні - Руслан Кошулинський

Заступник Голови Верховної Ради України Руслан Кошулинський обговорив з Представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дунею Міятович ситуацію у сфері забезпечення свободи ЗМІ в Україні, а також питання надання експертного сприяння нашій державі з боку ПЗМІ ОБСЄ щодо забезпечення свободи ЗМІ та посилення захисту журналістів в Україні.

У ході розмови Р.Кошулинський зазначив, що Україна високо цінує роль Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ щодо надання сприяння державам-учасницям у зміцненні належного виконання зобов’язань ОБСЄ у сфері свободи слова і свободи ЗМІ. «Українська сторона є відкритою до обговорення усіх питань, що стосуються проблематики свободи слова на просторі ОБСЄ», - сказав він і назвав підхід з боку ОБСЄ до питань забезпечення свободи ЗМІ «активним і збалансованим».

Забезпечення права на свободу висловлювання, на переконання Заступника керівника Парламенту, є невід’ємним елементом демократичних перетворень в Україні і складовою внутрішньої політики нової української влади. «Дотримання взятих міжнародних зобов’язань, зокрема у сфері свободи ЗМІ, залишатиметься одним з пріоритетів зовнішньої політики нашої держави», - підкреслив Р.Кошулинський.

Він також зазначив, що існує не вирішений комплекс питань, у тому числі й законодавчих, на шляху до повної свободи слова та захисту журналістів». В Україні, наголосив Заступник Голови Верховної Ради, з урахуванням подій останніх місяців існує нагальна необхідність у посиленні захисту представників ЗМІ.

Особлива увага, за його словами, має надаватися належному забезпеченню безпеки журналістів у ході проведення масових заходів. «Застосування насильства щодо журналістів є неприпустимим, - підкреслив він. - Українська влада засуджуватиме будь-які прояви насильства стосовно журналістів та проводитиме об’єктивне і неупереджене розслідування злочинів, скоєних проти них».

Своєю чергою, Д.Міятович наголосила на необхідності надання представникам ЗМІ необхідної безпеки, особливо в регіонах, де йде політичне протистояння, зокрема, в Автономній Республіці Крим. Вона також висловилась за те, аби «винні у побитті журналістів були знайдені і покарані відповідно до чинного законодавства».

Серед напрямків подальшої співпраці в інформаційному просторі Д.Міятович назвала Закон про громадське мовлення, який потребує доопрацювання; Закон про свободу слова, про дифамацію тощо.

Представник ОБСЄ запропонувала також ширше залучати представників ЗМІ до участі у роботі органів влади. «Це буде ознакою відновлення довіри до влади», - сказала вона.