Новини

25 вересня 2017, 10:58

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо посилення вимог законів України, спрямованих на створення безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю до будівель і споруд

докладніше
25 вересня 2017, 10:36

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на своєму засіданні розглянув питання щодо роботи Держгеонадр з надання спеціальних дозволів на користування надрами у 2017 р.

докладніше
22 вересня 2017, 17:00

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму пропонує Кабінету Міністрів доручити Національній поліції забезпечити функціонування окремого спеціалізованого підрозділу поліції у справах дітей відповідно до вимог міжнародного права у сфері ювенальної юстиції

докладніше
22 вересня 2017, 14:24

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
22 вересня 2017, 12:35

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму провів виїзне засідання у ДПУ МДЦ «Артек»

докладніше
22 вересня 2017, 11:38

Комітет рекомендує прийняти за основу проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо стимулювання створення і розвитку сімейних фермерських господарств

докладніше
22 вересня 2017, 11:28

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
22 вересня 2017, 11:00

Відбулося засідання робочої групи з розробки проекту методології здійснення експертизи відповідності вимогам антикорупційного законодавства проектів нормативно-правових актів

докладніше
22 вересня 2017, 10:30

Комітет з питань економічної політики 28 вересня проведе круглий стіл, присвячений питанням приватизації державного майна

докладніше
22 вересня 2017, 09:45

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства розглянув проблемні питання забезпечення сталого функціонування підприємств житлово-комунальної сфери для проходження опалювального сезону 2017-2018 років

докладніше
22 вересня 2017, 09:30

І.Геращенко: Для ефективної роботи Парламенту необхідно якнайшвидше імплементувати зміни до Регламенту Верховної Ради України, напрацьовані разом з Місією Пета Кокса

докладніше
21 вересня 2017, 18:41

Комітет з питань промислової політики та підприємництва провів круглий стіл на тему: “Розвиток суднобудування в Україні”

докладніше
21 вересня 2017, 18:20

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
21 вересня 2017, 18:08

Комітет рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому проект Закону про внесення зміни до статті 4 Закону України «Про використання земель оборони»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
06 березня 2014, 15:57

 Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Відбулась зустріч Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з Міністром закордонних справ Королівства Норвегія Бьорге Бренде і Міністром закордонних справ Фінляндської Республіки Ерккі Туоміоя

 

Відбулась зустріч Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з Міністром закордонних справ Королівства Норвегія Бьорге Бренде і Міністром закордонних справ Фінляндської Республіки Ерккі Туоміоя.

Під час зустрічі Сторони обговорили питання щодо ситуації, що склалась в Україні.

За словами О. Турчинова, новий Уряд відпрацював програму щодо стабілізації економічної ситуації в Україні. "Ми відновили співпрацю з МВФ та сподіваємось на підтримку всієї міжнародної спільноти", - сказав він, додавши, що на шляху стабілізації ситуації в країні стала військова агресія Російської Федерації.

"Не маючи жодних підстав, Росія ввела війська на територію України", - зазначив Голова Верховної Ради, підкресливши, що влада захищає всіх людей, які проживають в нашій країні - незалежно від мови, на якій вони розмовляють, релігії, яку сповідують, чи їх національності.

Він повідомив, що влада звернулась до міжнародних інституцій з проханням надіслати своїх спостерігачів, "але російські військові ведуть себе надзвичайно агресивно: були спроби заблокувати представників ОБСЄ та ООН".

Разом з тим, О. Турчинов висловив переконання, що Україна за допомогою своїх стратегічних партнерів зможе знайти політичне рішення для розв'язання складної ситуації в Криму та зупинить військову агресію.

Він також наголосив, що жодним агресивним діям "не зупинити курс на стабілізацію ситуації в країні та європейську інтеграцію". "Україна - відкрита країна, ми хочемо розбудувати демократичні зразкові стосунки між громадами, релігійними організаціями, громадянським суспільством та владою», - підсумував О. Турчинов.

Зі свого боку Міністри закордонних справ Норвегії та Фінляндії запевнили, що ЄС робитиме все для того, щоб "знайти вирішення проблемної ситуації в Криму в політичній площині".

"Ми недвозначно заявили про нашу чітку позицію протистояння будь-якому насильству", - зазначив Б. Бренде, додавши, що Європа дуже уважно та з великою підтримкою стежить за всіма зусиллями, які нова влада докладає щодо стабілізації економічної та політичної ситуації в Україні. "Протистояння повинно закінчитись шляхом повного відновлення територіальної цілісності України", - наголосив Голова МЗС Норвегії.

Крім того, міністри провідних європейських країн запевнили, що Європа готова надавати всіляку підтримку в питанні реформування України. "Ми приїхали, щоб надати політичну підтримку та показати солідарність з українським керівництвом. Україна може розраховувати на нашу всіляку підтримку", - сказав Е.Туоміоя.