Новини

22 червня 2018, 15:52

«Спільна позиція спікерів Литви, Грузії, Молдови, України та Віце-спікера Польщі щодо доцільності введення санкцій проти «Північного потоку-2» та створення Єдиного центру з протидії гібридній агресії з боку РФ буде представлена під час зустрічі з представниками Конгресу США вже наступного тижня», - Андрій Парубій

докладніше
22 червня 2018, 15:46

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон «Про утворення Вищого Антикорупційного суду»

докладніше
22 червня 2018, 15:25

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 23 червня візьме участь у роботі ІІІ Форуму місцевого розвитку (м.Трускавець)

докладніше
22 червня 2018, 14:24

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з Директором Департаменту двосторонніх відносин Міністерства закордонних справ та торгівлі Австралії Девідом Льюїсом та Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні Меліссою О`Рурк

докладніше
22 червня 2018, 13:54

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
22 червня 2018, 11:52

У «Відомостях Верховної Ради України» надруковано Постанову про Звернення Верховної Ради України до міжнародної спільноти у зв’язку з неправосудним вироком Московського міського суду у справі протиправно утримуваного в РФ громадянина України Романа Сущенка

докладніше
22 червня 2018, 11:37

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
22 червня 2018, 10:30

У Спеціальній контрольній комісії з питань приватизації відбулася робоча нарада з актуальних проблем реформування торфодобувної галузі

докладніше
22 червня 2018, 10:15

Комітет розглянув проекти законів щодо сільськогосподарської кооперації

докладніше
22 червня 2018, 10:08

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав державних службовців з професійним святом

докладніше
22 червня 2018, 09:15

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
21 червня 2018, 18:43

Андрій Парубій: Настав час, щоб Верховна Рада України раз і назавжди поставила крапку у питанні зняття депутатської недоторканності, щоб народні депутати як усі громадяни України були рівні перед Законом, рівні перед правосуддям (відео)

докладніше
21 червня 2018, 18:31

Заступник голови Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова провела особистий прийом громадян

докладніше
21 червня 2018, 18:13

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
06 березня 2014, 15:57

 Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Відбулась зустріч Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з Міністром закордонних справ Королівства Норвегія Бьорге Бренде і Міністром закордонних справ Фінляндської Республіки Ерккі Туоміоя

 

Відбулась зустріч Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з Міністром закордонних справ Королівства Норвегія Бьорге Бренде і Міністром закордонних справ Фінляндської Республіки Ерккі Туоміоя.

Під час зустрічі Сторони обговорили питання щодо ситуації, що склалась в Україні.

За словами О. Турчинова, новий Уряд відпрацював програму щодо стабілізації економічної ситуації в Україні. "Ми відновили співпрацю з МВФ та сподіваємось на підтримку всієї міжнародної спільноти", - сказав він, додавши, що на шляху стабілізації ситуації в країні стала військова агресія Російської Федерації.

"Не маючи жодних підстав, Росія ввела війська на територію України", - зазначив Голова Верховної Ради, підкресливши, що влада захищає всіх людей, які проживають в нашій країні - незалежно від мови, на якій вони розмовляють, релігії, яку сповідують, чи їх національності.

Він повідомив, що влада звернулась до міжнародних інституцій з проханням надіслати своїх спостерігачів, "але російські військові ведуть себе надзвичайно агресивно: були спроби заблокувати представників ОБСЄ та ООН".

Разом з тим, О. Турчинов висловив переконання, що Україна за допомогою своїх стратегічних партнерів зможе знайти політичне рішення для розв'язання складної ситуації в Криму та зупинить військову агресію.

Він також наголосив, що жодним агресивним діям "не зупинити курс на стабілізацію ситуації в країні та європейську інтеграцію". "Україна - відкрита країна, ми хочемо розбудувати демократичні зразкові стосунки між громадами, релігійними організаціями, громадянським суспільством та владою», - підсумував О. Турчинов.

Зі свого боку Міністри закордонних справ Норвегії та Фінляндії запевнили, що ЄС робитиме все для того, щоб "знайти вирішення проблемної ситуації в Криму в політичній площині".

"Ми недвозначно заявили про нашу чітку позицію протистояння будь-якому насильству", - зазначив Б. Бренде, додавши, що Європа дуже уважно та з великою підтримкою стежить за всіма зусиллями, які нова влада докладає щодо стабілізації економічної та політичної ситуації в Україні. "Протистояння повинно закінчитись шляхом повного відновлення територіальної цілісності України", - наголосив Голова МЗС Норвегії.

Крім того, міністри провідних європейських країн запевнили, що Європа готова надавати всіляку підтримку в питанні реформування України. "Ми приїхали, щоб надати політичну підтримку та показати солідарність з українським керівництвом. Україна може розраховувати на нашу всіляку підтримку", - сказав Е.Туоміоя.