Новини

28 липня 2017, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня Хрещення Руси-України

докладніше
27 липня 2017, 18:00

У Спеціальній контрольній комісії Верховної Ради з питань приватизації відбулося засідання робочої групи щодо ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат»

докладніше
27 липня 2017, 13:53

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради, керівниками депутатських фракцій та груп під час шостої сесії (інфографіка)

докладніше
27 липня 2017, 10:00

Комітет з питань податкової та митної політики за шосту сесію провів 11 засідань, на яких розглянув 38 законопроектів

докладніше
26 липня 2017, 16:00

Законотворча діяльність Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення була спрямована на поліпшення трудових відносин, підвищення рівня соціального захисту громадян, вдосконалення та реформування пенсійного забезпечення

докладніше
26 липня 2017, 11:04

26 липня набирає чинності Закон України «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж платників податків»

докладніше
25 липня 2017, 13:39

Звіт Першого заступника Голови Верховної Ради України, Уповноваженого Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірини Геращенко за шосту сесію Верховної Ради VIII скликання

докладніше
24 липня 2017, 18:30

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у зустрічі зі спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером (оновлена)

докладніше
24 липня 2017, 15:23

У Комітеті у закордонних справах проведено зустріч, присвячену українським політв’язням Кремля

докладніше
24 липня 2017, 14:57

Протягом шостої сесії Комітет працював над удосконаленням законодавчого забезпечення державної політики сприяння становленню інституту сім'ї, національно-патріотичного виховання, державної політики у сфері фізичної культури і спорту

докладніше
24 липня 2017, 11:02

757 питань розглянуто на засіданнях Комітету з питань бюджету під час шостої сесії

докладніше
21 липня 2017, 16:30

Співробітники секретаріатів комітетів Верховної Ради на дводенному тренінгу удосконалили практичні навички роботи з новітніми Інтернет-технологіями

докладніше
21 липня 2017, 13:27

Відбулася зустріч Першого заступника голови Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Миколи Величковича з делегацією представників Ради Європи

докладніше
21 липня 2017, 09:19

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко та Заступник Голови Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова провели зустріч з Віце-прем’єр-міністром Республіки Молдова з питань реінтеграції Георге Беланом

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
06 березня 2014, 15:57

 Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Відбулась зустріч Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з Міністром закордонних справ Королівства Норвегія Бьорге Бренде і Міністром закордонних справ Фінляндської Республіки Ерккі Туоміоя

 

Відбулась зустріч Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з Міністром закордонних справ Королівства Норвегія Бьорге Бренде і Міністром закордонних справ Фінляндської Республіки Ерккі Туоміоя.

Під час зустрічі Сторони обговорили питання щодо ситуації, що склалась в Україні.

За словами О. Турчинова, новий Уряд відпрацював програму щодо стабілізації економічної ситуації в Україні. "Ми відновили співпрацю з МВФ та сподіваємось на підтримку всієї міжнародної спільноти", - сказав він, додавши, що на шляху стабілізації ситуації в країні стала військова агресія Російської Федерації.

"Не маючи жодних підстав, Росія ввела війська на територію України", - зазначив Голова Верховної Ради, підкресливши, що влада захищає всіх людей, які проживають в нашій країні - незалежно від мови, на якій вони розмовляють, релігії, яку сповідують, чи їх національності.

Він повідомив, що влада звернулась до міжнародних інституцій з проханням надіслати своїх спостерігачів, "але російські військові ведуть себе надзвичайно агресивно: були спроби заблокувати представників ОБСЄ та ООН".

Разом з тим, О. Турчинов висловив переконання, що Україна за допомогою своїх стратегічних партнерів зможе знайти політичне рішення для розв'язання складної ситуації в Криму та зупинить військову агресію.

Він також наголосив, що жодним агресивним діям "не зупинити курс на стабілізацію ситуації в країні та європейську інтеграцію". "Україна - відкрита країна, ми хочемо розбудувати демократичні зразкові стосунки між громадами, релігійними організаціями, громадянським суспільством та владою», - підсумував О. Турчинов.

Зі свого боку Міністри закордонних справ Норвегії та Фінляндії запевнили, що ЄС робитиме все для того, щоб "знайти вирішення проблемної ситуації в Криму в політичній площині".

"Ми недвозначно заявили про нашу чітку позицію протистояння будь-якому насильству", - зазначив Б. Бренде, додавши, що Європа дуже уважно та з великою підтримкою стежить за всіма зусиллями, які нова влада докладає щодо стабілізації економічної та політичної ситуації в Україні. "Протистояння повинно закінчитись шляхом повного відновлення територіальної цілісності України", - наголосив Голова МЗС Норвегії.

Крім того, міністри провідних європейських країн запевнили, що Європа готова надавати всіляку підтримку в питанні реформування України. "Ми приїхали, щоб надати політичну підтримку та показати солідарність з українським керівництвом. Україна може розраховувати на нашу всіляку підтримку", - сказав Е.Туоміоя.