Новини

18 січня 2019, 16:31

Секретар Комітету з питань економічної політики Богдан Матківський провів особистий прийом громадян

докладніше
18 січня 2019, 14:34

Тези виступу Голови Верховної Ради України Парубія на закритті 9 сесії Верховної Ради України VIII скликання

докладніше
18 січня 2019, 13:31

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 січня 2019, 11:36

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
18 січня 2019, 11:02

Голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький взяв участь у презентації книги глави УГКЦ «Дяілог лікує рани»

докладніше
18 січня 2019, 09:55

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 січня

докладніше
18 січня 2019, 09:17

У Комітеті у закордонних справах відбулася презентація монографії "Питання розвитку та реалізації міжнародних стандартів прав корінних народів"

докладніше
17 січня 2019, 18:05

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 січня 2019, 17:22

Діяльність Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення у 2018 році активізувала процес погашення заборгованості з виплати заробітної плати в країні

докладніше
17 січня 2019, 17:09

Голова Верховної Ради Андрій Парубій взяв участь у церемонії передачі Парламенту вишитої карти-оберегу України

докладніше
17 січня 2019, 16:00

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Угорщини в Україні Ійдярто Іштваном

докладніше
17 січня 2019, 14:13

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 січня 2019, 14:10

Комітет з питань євроінтеграції підтримав проект Закону про приєднання України до Європейського фонду підтримки спільного виробництва художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів

докладніше
17 січня 2019, 14:03

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
13 грудня 2018, 16:57

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Комітеті з питань з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення відбулася зустріч із Спеціальним представником Генерального секретаря Ради Європи в України Режі Брійя

 

13 грудня Перший заступник голови Комітету Сергій Каплін і Секретар Комітету Наталія Веселова провели зустріч із Спеціальним представником Генерального секретаря Ради Європи в України Режі Брійя.

Учасники зустрічі обговорили проблемні питання соціального захисту і пенсійного забезпечення громадян України.

Зокрема, Сергій Каплін та Наталія Веселова розповіли про ті чисельні проблеми, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи під час реалізації права на пенсійне забезпечення: обов’язковості отримання статусу внутрішньо переміщеної особи; проходження постійних процедур ідентифікації і верифікації; невизначення порядку призначення пенсій внутрішньо переміщеним особам у разі відсутності паперових документів тощо.

Наталія Веселова зазначила, що лінію зіткнення щоденно перетинають близько 40 тис. громадян та особливу увагу приділила питанням забезпечення права на пенсійні виплати тим особам, які фізично не можуть залишити тимчасово окуповані території - маломобільним та обмежено мобільним громадянам. За її словами, зазначені проблеми можливо розв’язати прийнявши проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо права на отримання пенсій окремим категоріям громадян №6692.

Спеціального представника Генерального секретаря Ради Європи в України Режі Брійя цікавили питання взаємодії Ради Європи з Верховною Радою України в частині законодавчого врегулювання проблем внутрішньо переміщених осіб. Він наголосив: «Яка не була б в країні ситуація, права громадян мають бути захищеними».

Під час зустрічі Сергій Каплін також обговорив питання проведення пенсійної реформи, пенсійного забезпечення військовослужбовців та запровадження накопичувальної системи пенсійного страхування.

Режі Брійя відзначив, що Рада Європи приділяє окрему увагу виконанню Україною Європейської соціальної хартії, запросив приєднатися до нового соціального проекту, який наразі відкриває Рада Європи, та запропонував провести зустрічі з питань пенсійної реформи в Україні.

Сергій Каплін підтримав зазначені заходи, спрямовані на посилення соціального захисту незахищених категорій громадян.