Новини

19 жовтня 2018, 14:04

Голова Комітету у закордонних справах Г.Гопко провела зустріч з Уповноваженим з питань Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії МЗС Німеччини М.Зібертом

докладніше
19 жовтня 2018, 13:52

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
19 жовтня 2018, 11:28

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
19 жовтня 2018, 09:30

Комітет з питань європейської інтеграції розглянув низку законопроектів на відповідність праву Євросоюзу, зобов'язанням України в рамках Ради Європи та Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

докладніше
19 жовтня 2018, 09:29

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 жовтня

докладніше
18 жовтня 2018, 19:10

Секретар Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Віталій Сташук провів особистий прийом громадян

докладніше
18 жовтня 2018, 18:47

Ірина Геращенко разом з іншими представниками МФО «Рівні можливості» долучилась до інформаційно-просвітницької акції до Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози

докладніше
18 жовтня 2018, 18:21

Комітет з питань охорони здоров'я заслухав підсумки аудиту ефективності використання коштів, виділених з держбюджету «Інституту серця МОЗ України»

докладніше
18 жовтня 2018, 18:07

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 жовтня 2018, 17:15

Триває участь української парламентської делегації у пленарному засіданні 139-ї сесії Міжпарламентського Союзу

докладніше
18 жовтня 2018, 17:12

Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд жорстко розкритикувала оборонний бюджет України

докладніше
18 жовтня 2018, 15:40

Голова Верховної Ради України А.Парубій разом із першим заступником Голови Верховної Ради України Іриною Геращенко вручили відзнаки Верховної Ради України найкращим видавцям і найкращим видавництвам української книги

докладніше
18 жовтня 2018, 15:28

Одноденна інформаційно-просвітницька акція «Жовтень – місяць боротьби проти раку молочної залози» до Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози відбулася у кулуарах парламенту

докладніше
18 жовтня 2018, 14:58

“Україна очима дітей АТО” – під такою назвою розгорнуто виставку малюнків проекту “Дитинство без сліз”

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 вересня 2018, 14:11

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Проведено семінар «Моделі та інструменти комунікації депутата в окрузі»

 

У заході взяли участь народні депутати, представники Апарату та комітетів Верховної Ради, програми USAID «РАДА» та Фонду Фрідріха Науманна в Україні, експерти неурядових організацій.

Під час обговорення учасникам семінару були представлені моделі співпраці та взаємодії з виборцями в окрузі, які застосовуються депутатами Бундестагу, а також заслухані практики, якими керуються народні депутати під час роботи з виборцями в Україні.

Директор Програми USAID РАДА Ігор Когут, відкриваючи захід, зазначив, що депутати комунікують з громадянами з метою висвітлення державної політики, законодавчого процесу та своєї діяльності у Парламенті.

І.Когут підкреслив, що Програма РАДА у рамках проекту Модельний Округ удосконалює систему комунікації народних депутатів з виборцями. Експерти Програми РАДА презентували народним депутатам різноманітні сучасні формати комунікації з виборцями, представниками громадських організацій та експертного середовища. Директор Програми USAID РАДА наголосив, що протягом кількох років існування проекту Модельний Округ процес комунікації з виборцями суттєво вдосконалився, зокрема завдяки організації форумів, тренінгів, публічних звітувань, міських зібрань та прес-турів.

Член Правління Фонду Фрідріха Науманна Манфред Ріхтер, експерт з питань політики та виборчих кампаній, зауважив, що депутати часто припускаються багатьох помилок у комунікації з громадянами. М.Ріхтер зауважив, що найкраще підтримувати прямий контакт з виборцями, зокрема шляхом проведення зустрічей принаймні один раз на місяць.

«Депутату варто шукати такі канали комунікації, які викликають довіру у населення. За рахунок інформатизації суспільства швидкість, з якою треба реагувати на інформаційні виклики постійно зростає, тому потрібно мати команду», – зазначив М.Ріхтер.

Окрім цього, Ріхтер висловив переконання, що депутати мають формулювати інформаційні повідомлення так, щоб зацікавити громадян, а також орієнтуватися на сприйняття їх повідомлень класичними засобами масової інформації.

Учасники заходу обговорили німецький досвід комунікації у передвиборчий період, ведення особистого прийому громадян, взаємодії з місцевою владою, засобами масової інформації та залучення соціальних мереж, а також шляхи оптимізації та підвищення ефективності роботи в окрузі.