Новини

18 жовтня 2018, 19:10

Секретар Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Віталій Сташук провів особистий прийом громадян

докладніше
18 жовтня 2018, 18:47

Ірина Геращенко разом з іншими представниками МФО «Рівні можливості» долучилась до інформаційно-просвітницької акції до Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози

докладніше
18 жовтня 2018, 18:07

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 жовтня 2018, 17:12

Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд жорстко розкритикувала оборонний бюджет України

докладніше
18 жовтня 2018, 15:40

Голова Верховної Ради України А.Парубій разом із першим заступником Голови Верховної Ради України Іриною Геращенко вручили відзнаки Верховної Ради України найкращим видавцям і найкращим видавництвам української книги

докладніше
18 жовтня 2018, 15:28

Одноденна інформаційно-просвітницька акція «Жовтень – місяць боротьби проти раку молочної залози» до Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози триває у кулуарах парламенту

докладніше
18 жовтня 2018, 14:58

“Україна очима дітей АТО” – під такою назвою розгорнуто виставку малюнків проекту “Дитинство без сліз”

докладніше
18 жовтня 2018, 14:51

Відбулося спільне засідання Комітету з питань науки і освіти та Президії Національної академії наук України.

докладніше
18 жовтня 2018, 14:16

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 жовтня 2018, 13:47

Президент України відзначив активну позицію і єдність української делегації у ПАРЄ в протидії повернення делегації РФ без виконання резолюцій

докладніше
18 жовтня 2018, 12:04

24-26 жовтня Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд візьме участь у Львівському безпековому форумі

докладніше
18 жовтня 2018, 11:13

«Це історичний крок! Верховна Рада України своїм рішенням відновила Ставропігію Вселенського Патріарха у Києві», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій прокоментував ухвалення Законопроекту № 9208 «Про особливості користування Андріївською церквою Національного заповідника «Софія Київська»

докладніше
18 жовтня 2018, 10:19

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування заслухав звіт Постійного представника Президента України в Криму (відео)

докладніше
18 жовтня 2018, 10:06

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким загиблих дітей у Керчі

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
17 липня 2018, 18:06

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко перебуває з робочим візитом у м. Вашингтон (США)

 

16 липня Голова Комітету взяла участь у заході, організованому Атлантичною Радою (Atlantic Council), присвяченому втручанню Російської Федерації у проведення президентських виборів у США.

У ході заходу учасниками були напрацьовані рекомендації для демократичних країн з обох боків Атлантики, спрямовані на запобігання у майбутньому втручанню іноземних країн у проведення національних виборів.

Так, учасники відзначили, що демократія у США, Європі і в інших країнах потерпає від несанкціонованого іноземного втручання у проведення національних виборів через розповсюдження неправдивої інформації та новин через ЗМІ, виток конфіденційної інформації та приховане незаконне фінансування кандидатів і їх виборчих кампаній.

Також було наголошено на важливості підвищення обізнаності громадськості про проблему забезпечення неупередженості виборчих перегонів та існуючі небезпеки іноземного втручання в електоральні процеси, можливості зменшення таких загроз до мінімуму.

На думку учасників форуму, стійкість суспільства до недружньої іноземної експансії залежить від чіткої комунікації, що вимагає від урядів розробити комплексну стратегію, спрямовану на підвищення безпеки виборчого процесу, яка включала б в себе, серед іншого, оцінку ролі впливу іноземної пропаганди на погляди і поведінку суспільства.

За підсумками заходу учасники акцентували, що державні органи по обидва боки Атлантики обов’язково повинні виділяти кошти для протидії несанкціонованому втручанню у виборчий процес і розповсюдженню дезінформації під час виборчих перегонів. Крім цього необхідно вживати заходів з метою розширення прав і можливостей громадського суспільства для постійного моніторингу ситуації та вчасного реагування на такі втручання. Важливим є також забезпечення співпраці технологічних компаній з урядами та організаціями громадського суспільства у розробці інструментів і процедур для зниження вразливості соціальних мереж та контролю над політичною рекламою в інтернеті.

Пріоритетним визнано більш активне і стійке трансатлантичне співробітництво, в тому числі між національними урядами, НАТО і Європейським союзом, для обміну інформацією про ризики і загрози та передову практику у протидії несанкціонованому впливу.