Новини

22 вересня 2018, 09:00

Ірина Геращенко поспілкувалась із учасникам акції на підтримку Олега Сенцова під Посольством РФ у Франції

докладніше
21 вересня 2018, 17:52

Народний депутат з фракції Радикальної партії Олега Ляшка Тетяна Юзькова провела особистий прийом громадян

докладніше
21 вересня 2018, 16:47

«Рішення про внесення змін до Конституції України щодо вступу України в ЄС і НАТО є найважливішим цього пленарного тижня», - Андрій Парубій

докладніше
21 вересня 2018, 16:40

Андрій Парубій: Наступного пленарного тижня Верховна Рада України розгляне проект Закону про українську мову

докладніше
21 вересня 2018, 14:19

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
21 вересня 2018, 14:09

У Верховній Раді презентовано посібник «Правила оформлення проектів законів та основні вимоги законодавчої техніки»

докладніше
21 вересня 2018, 12:23

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму розглянув результати аналізу ефективності реалізації Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки за матеріалами Рахункової палати України

докладніше
21 вересня 2018, 09:30

У Верховній Раді відбулося засідання «Мінської платформи» за участі Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

докладніше
21 вересня 2018, 09:28

Питання посилення санкційного тиску проти РФ обговорено під час засідання «Мінської платформи» за участі керівників та представників іноземних дипломатичних представництв в Україні

докладніше
21 вересня 2018, 09:27

У Комітеті з питань запобігання і протидії корупції відбулася зустріч з експертом Міжнародної антикорупційної консультативної ради Драго Косом

докладніше
21 вересня 2018, 09:18

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 вересня

докладніше
20 вересня 2018, 18:31

Комітет у закордонних справах провів круглий стіл «Російська агресія: гармонізація санкційної політики України із міжнародними партнерами»

докладніше
20 вересня 2018, 18:15

«Рідні в’язнів Кремля потребують підтримки України», - Ірина Геращенко під час розгляду законопроекту №9026

докладніше
20 вересня 2018, 18:11

У Комітеті з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи презентовано проекти законодавчих актів щодо реформування системи державного нагляду у сфері охорони довкілля

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
13 липня 2018, 15:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У структурі Парламенту планується створення профільного Комітету з питань розвідки – Голова Верховної Ради

      
Під час прес-конференції, що присвячена підбиттю підсумків роботи восьмої сесії Верховної Ради України VIII скликання, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій особливу увагу приділив питанням національної безпеки і оборони.

Голова Парламенту зазначив, що на початку сесії у своєму першому виступі перед Верховною Радою України він назвав ключовим питанням ухвалення Закону про національну безпеку. Цей Закон, який надзвичайно масштабний і системний, після довгих дебатів і дискусій був прийнятий.

«Я хочу наголосити, що цей Закон важливий не тільки для реформування Збройних Сил України, цей Закон для України є вкрай важливий для інтеграції України в НАТО», – підкреслив Голова Верховної Ради.

Андрій Парубій нагадав, що Верховна Рада України, за його ініціативи, як Голови, і народних депутатів, визначила, що вступ до НАТО – є ключовим зовнішньополітичним напрямком для України. «Ми провели велику кількість круглих столів з експертами НАТО та ЄС. І хочу наголосити, що усі правки, які були запропоновані нашими партнерами з Північноатлантичного альянсу були враховані в Законі про національну безпеку», - сказав він.

«Прийняття цього Закону є віховим рішенням для реформи усього сектору безпеки і оборони», – зазначив Голова Верховної Ради України.

За словами Андрія Парубія, це рамковий Закон, який передбачає прийняття цілого ряду наступних законів: зокрема про Службу безпеки України, про розвідку і про лібералізацію торгівлі у військо-промисловій сфері, і створення Комітету з питань розвідки у структурі Верховної Ради.

«Це наш план на осінь. Але прийняття Закону про національну безпеку заклав фундамент для реформи усього сектору безпеки і оборони України», – резюмував Андрій Парубій.