Новини

14 липня 2018, 09:56

Ірина Геращенко звернулась до Міністерства закордонних справ України з проханням направити ноту МЗС РФ для отримання відповіді на офіційну пропозицію передати 36 громадян РФ, засуджених чи підозрюваних в Україні, в обмін на політичних в’язнів Кремля

докладніше
13 липня 2018, 16:48

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко разом з народним депутатом України Іриною Фріз 14 липня перебуватиме з робочим візитом на Донбасі

докладніше
13 липня 2018, 16:11

Відбулася прес-конференція Голови Верховної Ради України Андрія Парубія за підсумками роботи восьмої сесії Верховної Ради України (відео)

докладніше
13 липня 2018, 16:07

Андрій Парубій: Питання створення єдиної православної церкви - одне з фундаментальних питань розвитку Української держави (відео)

докладніше
13 липня 2018, 16:05

Голова Верховної Ради наголошує на оновленні складу ЦВК до початку виборчої кампанії в Україні

докладніше
13 липня 2018, 16:00

Андрій Парубій назвав запровадження єдиної електронної картки народного депутата для голосування в сесійній залі та у комітетах одним з головних завдань

докладніше
13 липня 2018, 15:50

Андрій Парубій вважає, що Верховна Рада має розглянути проект Виборчого кодексу у другому читанні не пізніше жовтня нинішнього року

докладніше
13 липня 2018, 15:45

Прес-конференція Голови Верховної Ради України Андрія Парубія: основні акценти

докладніше
13 липня 2018, 15:35

Голова Верховної Ради сподівається на збільшення міжнародної допомоги для зміцнення обороноздатності України

докладніше
13 липня 2018, 15:30

У структурі Парламенту планується створення профільного Комітету з питань розвідки – Голова Верховної Ради

докладніше
13 липня 2018, 15:15

Андрій Парубій відзначив злагоджену роботу українських парламентаріїв у міжнародних організаціях

докладніше
13 липня 2018, 15:12

Андрій Парубій: Для України вкрай важливе виконання наших зобов’язань за Угодою про асоціацію між нашою державою та Євросоюзом (відео)

докладніше
13 липня 2018, 14:02

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні Салемом Ахмад Салем Алі Аль-Каабі

докладніше
13 липня 2018, 14:01

«Стабільна Верховна Рада – це стабільна Україна», - Андрій Парубій під час закриття восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
13 липня 2018, 15:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У структурі Парламенту планується створення профільного Комітету з питань розвідки – Голова Верховної Ради

      
Під час прес-конференції, що присвячена підбиттю підсумків роботи восьмої сесії Верховної Ради України VIII скликання, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій особливу увагу приділив питанням національної безпеки і оборони.

Голова Парламенту зазначив, що на початку сесії у своєму першому виступі перед Верховною Радою України він назвав ключовим питанням ухвалення Закону про національну безпеку. Цей Закон, який надзвичайно масштабний і системний, після довгих дебатів і дискусій був прийнятий.

«Я хочу наголосити, що цей Закон важливий не тільки для реформування Збройних Сил України, цей Закон для України є вкрай важливий для інтеграції України в НАТО», – підкреслив Голова Верховної Ради.

Андрій Парубій нагадав, що Верховна Рада України, за його ініціативи, як Голови, і народних депутатів, визначила, що вступ до НАТО – є ключовим зовнішньополітичним напрямком для України. «Ми провели велику кількість круглих столів з експертами НАТО та ЄС. І хочу наголосити, що усі правки, які були запропоновані нашими партнерами з Північноатлантичного альянсу були враховані в Законі про національну безпеку», - сказав він.

«Прийняття цього Закону є віховим рішенням для реформи усього сектору безпеки і оборони», – зазначив Голова Верховної Ради України.

За словами Андрія Парубія, це рамковий Закон, який передбачає прийняття цілого ряду наступних законів: зокрема про Службу безпеки України, про розвідку і про лібералізацію торгівлі у військо-промисловій сфері, і створення Комітету з питань розвідки у структурі Верховної Ради.

«Це наш план на осінь. Але прийняття Закону про національну безпеку заклав фундамент для реформи усього сектору безпеки і оборони України», – резюмував Андрій Парубій.