Новини

18 листопада 2018, 13:17

Ірина Геращенко: "Ми закликаємо Канаду посилити санкційний тиск на РФ через проведення Кремлем псевдовиборів на окупованому Донбасі та блокування процесу звільнення заручників і політв’язнів Кремля"

докладніше
18 листопада 2018, 13:00

Ірина Геращенко подякувала українській діаспорі за відновлення у світі історичної пам’яті трагедії Голодомору Українського народу

докладніше
18 листопада 2018, 05:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав працівників сільського господарства з професійним святом

докладніше
17 листопада 2018, 22:32

Ірина Геращенко: Факти про усі загрози РФ в Україні мають бути зафіксовані в резолюціях НАТО

докладніше
16 листопада 2018, 19:04

У Комітеті з питань запобігання і протидії корупції відбувся круглий стіл на тему: «Військово-лікарська експертиза: корупційні ризики та бюрократичні перепони»

докладніше
16 листопада 2018, 16:13

Звернення Голови Верховної Ради України Андрія Парубія до учасників Форуму транснаціональної мережі членів парламентів "Парламентарі за глобальні дії"

докладніше
16 листопада 2018, 15:23

Комітет з питань охорони здоров’я провів виїзне засідання у Харкові

докладніше
16 листопада 2018, 15:12

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне перетинання державного кордону України

докладніше
16 листопада 2018, 11:36

Комітет підтримав подання Полтавської обласної ради щодо перейменування села Мокріївка Миргородського району Полтавської області на село Мокрії

докладніше
16 листопада 2018, 11:11

У Верховній Раді України проходить Форум транснаціональної мережі членів парламентів "Парламентарі за глобальні дії" (відео)

докладніше
16 листопада 2018, 10:23

У Верховній Раді відбудеться засідання до 85-х роковин Голодомору та виставка архівних документів про події 1932-1933 років в Україні

докладніше
16 листопада 2018, 10:03

Ірина Геращенко взяла участь в акції «Порожні стільці» на підтримку українських заручників та політичних в’язнів Кремля

докладніше
16 листопада 2018, 09:24

Огляд головних тем «Голосу України» від 16 листопада

докладніше
15 листопада 2018, 17:41

Перший заступник голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін провів зустріч з представниками місії Світового банку в Україні щодо реформування системи пенсійного забезпечення

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
13 липня 2018, 15:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У структурі Парламенту планується створення профільного Комітету з питань розвідки – Голова Верховної Ради

      
Під час прес-конференції, що присвячена підбиттю підсумків роботи восьмої сесії Верховної Ради України VIII скликання, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій особливу увагу приділив питанням національної безпеки і оборони.

Голова Парламенту зазначив, що на початку сесії у своєму першому виступі перед Верховною Радою України він назвав ключовим питанням ухвалення Закону про національну безпеку. Цей Закон, який надзвичайно масштабний і системний, після довгих дебатів і дискусій був прийнятий.

«Я хочу наголосити, що цей Закон важливий не тільки для реформування Збройних Сил України, цей Закон для України є вкрай важливий для інтеграції України в НАТО», – підкреслив Голова Верховної Ради.

Андрій Парубій нагадав, що Верховна Рада України, за його ініціативи, як Голови, і народних депутатів, визначила, що вступ до НАТО – є ключовим зовнішньополітичним напрямком для України. «Ми провели велику кількість круглих столів з експертами НАТО та ЄС. І хочу наголосити, що усі правки, які були запропоновані нашими партнерами з Північноатлантичного альянсу були враховані в Законі про національну безпеку», - сказав він.

«Прийняття цього Закону є віховим рішенням для реформи усього сектору безпеки і оборони», – зазначив Голова Верховної Ради України.

За словами Андрія Парубія, це рамковий Закон, який передбачає прийняття цілого ряду наступних законів: зокрема про Службу безпеки України, про розвідку і про лібералізацію торгівлі у військо-промисловій сфері, і створення Комітету з питань розвідки у структурі Верховної Ради.

«Це наш план на осінь. Але прийняття Закону про національну безпеку заклав фундамент для реформи усього сектору безпеки і оборони України», – резюмував Андрій Парубій.