Новини

20 листопада 2018, 23:00

Ірина Геращенко привітала колектив Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» зі 100-річним ювілеєм

докладніше
20 листопада 2018, 18:32

Тимчасова слідча комісія щодо розслідування нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів заслухала міського голову Херсона

докладніше
20 листопада 2018, 18:16

Відбулося чергове засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання в Збройних Силах України та підриву обороноздатності держави у період з 2004 по 2017 роки

докладніше
20 листопада 2018, 18:08

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
20 листопада 2018, 17:52

Особистий прийом громадян провів представник депутатської групи "Воля народу"

докладніше
20 листопада 2018, 17:14

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів зустріч зі співдоповідачами Комітету з питань дотримання обов’язків і зобов’язань державами-членами Ради Європи (Моніторинговий комітет) Парламентської Асамблеї Ради Європи Джемою Гроздановою та Альфредом Хеєром

докладніше
20 листопада 2018, 15:37

До Міжнародного дня відмови від куріння «Майбутнє України без тютюну» розгорнуто тематичну виставку

докладніше
20 листопада 2018, 15:21

Відбулася презентація експозиції «Планета Земля Єдина: Україна-Бразилія»

докладніше
20 листопада 2018, 15:20

Комітет розглянув низку проектів постанов щодо скасування рішень Верховної Ради

докладніше
20 листопада 2018, 15:04

Члени Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення побували з робочою поїздкою у Києво-Святошинському районі Київської області

докладніше
20 листопада 2018, 14:54

З нагоди 5-ої річниці ратифікації Верховною Радою України Європейської конвенції про захист домашніх тварин та Всесвітнього дня домашніх тварин розгорнуто фотовиставку «Життя як воно є»

докладніше
20 листопада 2018, 13:59

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
20 листопада 2018, 13:55

Розпочали роботу тематичні експозиції до засідання Верховної Ради України із вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні та 85-ої річниці геноциду Українського народу

докладніше
20 листопада 2018, 12:30

Ірина Геращенко високо оцінила роботу парламентської делегації України на 64-ій щорічній сесії ПА НАТО у м. Галіфакс, Канада (відео)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
13 липня 2018, 11:38

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

"Година запитань до Уряду" (відео)

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання.

У сесійній залі присутні члени Кабінету міністрів на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Розпочалася «година запитань до Уряду».

Спочатку урядовці відповідали на запитання депутатських фракцій і народних депутатів.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відповів на запитання стосовно позиції Уряду до тих протестувальників на авто з іноземною реєстрацією, які зараз зібралися під Верховною Радою.

Народний депутат Острікова, задаючи запитання, нагадала про Постанову Кабінету Міністрів «Про боротьбу з контрабандою», в якій немає авто з іноземною реєстрацією. «Натомість люди сьогодні кимось збурені і очікують репресій з конфіскацією автомобілів і штрафами у 170 тисяч грн. і саме цим викликані їхні вимоги», - сказала вона.

В.Гройсман зазначив, що ця проблема потребує законодавчого врегулювання і визначення нової політики з точки зору митних платежів, які сплачують українці за автомобілі. З іншої сторони потрібно розробити національне законодавство стимулювання виробництва автомобілів в середині країни, створити світовим автовиробникам умови, щоб вони приходили до нас і працювали. Але це потребує спільного рішення.

Глава Уряду висловив готовність «бути максимально гнучким у цьому питанні, щоб виробництво було в Україні».

В.Гройсман стосовно Постанови Кабінету Міністрів №479, яка покликана зруйнувати тіньові схеми при розмитненні, сказав, що Уряд буде боротися з тими товарами, які завозяться за заниженими цінами. Він зазначив, що цю Постанову потрібно підсилювати і робити все, щоб вона працювала на бюджет України.

Прем’єр-міністр наголосив, що по відношенню водіїв на авто з іноземною реєстрацією «жодних репресій бути не може». Він повідомив, що сьогодні розмовлятиме з Національною поліцією стосовно того, щоб до врегулювання законодавства ніхто не «кошмарив» людей у цьому питанні.

В.Гройсман звернувся до всіх протестувальників із словами «вести себе цивілізовано». «Тут у цьому залі немає ваших ворогів і в будинку Уряду теж немає ваших ворогів. Ми розуміємо проблему, намагаємося її вирішувати, ви ведете багато дискусій у комітеті, але переходити межу нормальних відносин це просто неможливо… Вас ніхто принижувати не буде. Але й ви не маєте права принижувати депутатів. Ніяких репресій не буде. Ми вас захистимо і не дамо образити. Просимо вас дотримуватися закону. Жодних репресивних дій не буде», - наголосив він.

Прем’єр-міністр звернувся до народних депутатів з проханням наскільки це можливо вирішити цю проблему системно і поставити в цьому питанні крапку.

Після відповідей на запитання Прем’єр-міністр Володимир Гройсман виступив перед народними депутатами.

Володимир Гройсман подякував депутатським фракціям за підтримку Уряду і його ініціатив у сесійному залі.

На цьому «година запитань до Уряду» завершилася.