Новини

14 липня 2018, 09:56

Ірина Геращенко звернулась до Міністерства закордонних справ України з проханням направити ноту МЗС РФ для отримання відповіді на офіційну пропозицію передати 36 громадян РФ, засуджених чи підозрюваних в Україні, в обмін на політичних в’язнів Кремля

докладніше
13 липня 2018, 16:48

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко разом з народним депутатом України Іриною Фріз 14 липня перебуватиме з робочим візитом на Донбасі

докладніше
13 липня 2018, 16:11

Відбулася прес-конференція Голови Верховної Ради України Андрія Парубія за підсумками роботи восьмої сесії Верховної Ради України (відео)

докладніше
13 липня 2018, 16:07

Андрій Парубій: Питання створення єдиної православної церкви - одне з фундаментальних питань розвитку Української держави (відео)

докладніше
13 липня 2018, 16:05

Голова Верховної Ради наголошує на оновленні складу ЦВК до початку виборчої кампанії в Україні

докладніше
13 липня 2018, 16:00

Андрій Парубій назвав запровадження єдиної електронної картки народного депутата для голосування в сесійній залі та у комітетах одним з головних завдань

докладніше
13 липня 2018, 15:50

Андрій Парубій вважає, що Верховна Рада має розглянути проект Виборчого кодексу у другому читанні не пізніше жовтня нинішнього року

докладніше
13 липня 2018, 15:45

Прес-конференція Голови Верховної Ради України Андрія Парубія: основні акценти

докладніше
13 липня 2018, 15:35

Голова Верховної Ради сподівається на збільшення міжнародної допомоги для зміцнення обороноздатності України

докладніше
13 липня 2018, 15:30

У структурі Парламенту планується створення профільного Комітету з питань розвідки – Голова Верховної Ради

докладніше
13 липня 2018, 15:15

Андрій Парубій відзначив злагоджену роботу українських парламентаріїв у міжнародних організаціях

докладніше
13 липня 2018, 15:12

Андрій Парубій: Для України вкрай важливе виконання наших зобов’язань за Угодою про асоціацію між нашою державою та Євросоюзом (відео)

докладніше
13 липня 2018, 14:02

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні Салемом Ахмад Салем Алі Аль-Каабі

докладніше
13 липня 2018, 14:01

«Стабільна Верховна Рада – це стабільна Україна», - Андрій Парубій під час закриття восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
13 липня 2018, 11:38

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

"Година запитань до Уряду" (відео)

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання.

У сесійній залі присутні члени Кабінету міністрів на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Розпочалася «година запитань до Уряду».

Спочатку урядовці відповідали на запитання депутатських фракцій і народних депутатів.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відповів на запитання стосовно позиції Уряду до тих протестувальників на авто з іноземною реєстрацією, які зараз зібралися під Верховною Радою.

Народний депутат Острікова, задаючи запитання, нагадала про Постанову Кабінету Міністрів «Про боротьбу з контрабандою», в якій немає авто з іноземною реєстрацією. «Натомість люди сьогодні кимось збурені і очікують репресій з конфіскацією автомобілів і штрафами у 170 тисяч грн. і саме цим викликані їхні вимоги», - сказала вона.

В.Гройсман зазначив, що ця проблема потребує законодавчого врегулювання і визначення нової політики з точки зору митних платежів, які сплачують українці за автомобілі. З іншої сторони потрібно розробити національне законодавство стимулювання виробництва автомобілів в середині країни, створити світовим автовиробникам умови, щоб вони приходили до нас і працювали. Але це потребує спільного рішення.

Глава Уряду висловив готовність «бути максимально гнучким у цьому питанні, щоб виробництво було в Україні».

В.Гройсман стосовно Постанови Кабінету Міністрів №479, яка покликана зруйнувати тіньові схеми при розмитненні, сказав, що Уряд буде боротися з тими товарами, які завозяться за заниженими цінами. Він зазначив, що цю Постанову потрібно підсилювати і робити все, щоб вона працювала на бюджет України.

Прем’єр-міністр наголосив, що по відношенню водіїв на авто з іноземною реєстрацією «жодних репресій бути не може». Він повідомив, що сьогодні розмовлятиме з Національною поліцією стосовно того, щоб до врегулювання законодавства ніхто не «кошмарив» людей у цьому питанні.

В.Гройсман звернувся до всіх протестувальників із словами «вести себе цивілізовано». «Тут у цьому залі немає ваших ворогів і в будинку Уряду теж немає ваших ворогів. Ми розуміємо проблему, намагаємося її вирішувати, ви ведете багато дискусій у комітеті, але переходити межу нормальних відносин це просто неможливо… Вас ніхто принижувати не буде. Але й ви не маєте права принижувати депутатів. Ніяких репресій не буде. Ми вас захистимо і не дамо образити. Просимо вас дотримуватися закону. Жодних репресивних дій не буде», - наголосив він.

Прем’єр-міністр звернувся до народних депутатів з проханням наскільки це можливо вирішити цю проблему системно і поставити в цьому питанні крапку.

Після відповідей на запитання Прем’єр-міністр Володимир Гройсман виступив перед народними депутатами.

Володимир Гройсман подякував депутатським фракціям за підтримку Уряду і його ініціатив у сесійному залі.

На цьому «година запитань до Уряду» завершилася.