Новини

18 липня 2018, 16:35

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у круглому столі з питань релігійних свобод та провела зустріч з Послом Семом Браунбеком

докладніше
18 липня 2018, 11:17

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустрічі з членами Комітету закордонних справ Палати представників Конгресу США

докладніше
18 липня 2018, 11:03

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні - червні 2018 року

докладніше
18 липня 2018, 10:39

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики спорту та туризму провів слухання на тему: "Доступ молоді до вищої освіти в Україні"

докладніше
18 липня 2018, 09:46

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
18 липня 2018, 09:41

Комітет з питань бюджету підбив підсумки роботи за восьму сесію Верховної Ради України восьмого скликання

докладніше
17 липня 2018, 18:06

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко перебуває з робочим візитом у м. Вашингтон (США)

докладніше
17 липня 2018, 18:03

Повідомлення стосовно інформації про ухвалення Верховною Радою України Закону України "Про внесення змін до статей 165 та 166 Податкового кодексу України"

докладніше
17 липня 2018, 11:50

Про особистий прийом громадян головами комітетів, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи восьмої сесії

докладніше
17 липня 2018, 10:22

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування під час восьмої сесії провів 12 засідань, на яких розглянуто 100 законопроектних, організаційних та контрольних питань

докладніше
16 липня 2018, 16:53

У Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки проведено слухання на тему: "Ядерна енергетика України - виклики та перспективи"

докладніше
16 липня 2018, 15:26

Проблемні питання пенсійного забезпечення обговорено під час робочої зустрічі Першого заступника голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення С.Капліна з колишніми військовослужбовцями та особами, які проходили службу в правоохоронних органах

докладніше
16 липня 2018, 14:42

Перший заступник Голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський та президент НАЕК "Енергоатом" Юрій Недашковський представили в Європарламенті енергоміст "Україна - ЄС" та проект добудови ХАЕС

докладніше
16 липня 2018, 12:42

Відбулося закриття ІІІ (Всеукраїнського) етапу гри «Джура – 2018: Наддніпрянська Січ»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
13 липня 2018, 10:27

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Анонс головних тем «Голосу України»

 

Сьогодні у «Голосі України»:

 

     НАТО підтвердило євроатлантичні перспективи нашої країни

     Випускники з окупованих територій мають шанс отримати потрібну спеціальність

     На статус дитини, яка постраждала через військовий конфлікт, претендують сотні

 

НАТО підтвердило євроатлантичні перспективи нашої країни

НАТО підтверджує підтримку рішень, ухвалених на саміті в Будапешті 2008 року, за якими Україна в майбутньому може стати членом Альянсу. Про це йдеться у заяві, ухваленій за підсумками засідання Грузія—Україна—НАТО, яке відбулося учора, інформує «Європейська правда». Зустріч пройшла у Брюсселі в рамках саміту організації 11—12 липня. У заяві союзники закликали Київ використовувати всі доступні інструменти під егідою Комісії Україна— НАТО, зокрема, Річну національну програму. Вони також привітали значний прогрес у здійсненні реформ у нашій країні, зокрема, ухвалення парламентом закону про Антикорупційний суд та закону про національну безпеку. (читайте у «Голосі України» на 5 стр. >>> article/305169)

 

Випускники з окупованих територій мають шанс отримати потрібну спеціальність

Цього року випускники закладів середньої освіти, які проживають на тимчасово не підконтрольній українській владі території Луганщини, зможуть отримувати робітничі спеціальності дистанційно.

У прифронтовому Попаснянському районі на базі Золотівського професійного ліцею з початку нового навчального року реалізовуватимуть експеримент всеукраїнського рівня щодо забезпечення доступу до якісної професійної освіти учнів з непідконтрольних територій та лінії зіткнення. Теоретичну складову вони опановуватимуть за допомогою дистанційної форми навчання, а практичні навички здобуватимуть очно, під час виробничої практики. Для цього спеціально розроблено електронні підручники і посібники, засоби діагностування досягнень учнів, контрольні вимірювання тощо. Золотівський ліцей уже готовий до прийому таких абітурієнтів. (читайте у «Голосі України» на 12 стр. >>> article/305141)

 

На статус дитини, яка постраждала через військовий конфлікт, претендують сотні

Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію своєї постанови про порядок надання статусу дитині, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Механізм отримання цього статусу тепер значно спрощений.

— Насамперед цей статус можуть отримати діти, які мають поранення, контузії, каліцтво, зазнали фізичного, сексуального насильства, були викрадені чи незаконно вивезені за межі України або утримувались у полоні, зазнали психологічного насильства тощо, — пояснює директор Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Руслан Колбаса. — Що відрізняє нову постанову від старої? Прийнято рішення розширити категорії і вивести окремо підпункт «Психологічне насильство». У попередній постанові процедура була доказовою лише через кримінальне провадження. Тобто, якщо є причина отримати такий статус, то батьки дітей повинні були написати заяву до поліції, звернутись до судмедекспертизи, відкрити кримінальне провадження, і лише після цього могли подавати пакет документів до служби у справах дітей. У новій постанові довідку судмедекспертизи скасовано.

Сьогодні батькам достатньо подати свідоцтво про народження своєї дитини, документ, що посвідчує особу заявника, довідки, якщо дитина перебуває в дитячому закладі і якщо має статус ВПО. Крім того, потрібен документ, що підтверджує проживання дитини в населеному пункті на території, де здійснюється антитерористична операція. Тобто на сьогодні для отримання статусу дитина не обмежується обов’язковою наявністю довідки переселенця. (читайте у «Голосі України» на 13 стр. >>> article/305174)

 

Повний випуск «Голосу України» від 13.07.2018 на сайті http://www.golos.com.ua