Новини

19 вересня 2018, 18:52

Секретар Комітету з питань охорони здоров’я Олена Колганова провела особистий прийом громадян

докладніше
19 вересня 2018, 17:58

Ірина Геращенко: «Українська сторона вважає неможливим повернення делегації РФ в ПАРЄ без виконання резолюцій Асамблеї»

докладніше
19 вересня 2018, 16:59

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення провів слухання на тему: "Соціальний захист людей похилого віку"

докладніше
19 вересня 2018, 16:50

Комітет з питань запобігання і протидії корупції планує заслухати звіт про діяльність НАБУ 3 жовтня

докладніше
19 вересня 2018, 14:35

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон «Про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» (відео)

докладніше
19 вересня 2018, 14:25

Комітет з питань економічної політики провів Міжнародну конференцію "Реформування системи банкрутства в Україні з огляду на кращі світові практики - детонатор інвестиційного буму та економічного прориву" (відео)

докладніше
19 вересня 2018, 14:20

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
19 вересня 2018, 14:10

Ірина Геращенко: Парламент має якнайшвидше прийняти закон про гуманітарне розмінування (відео)

докладніше
19 вересня 2018, 10:51

«Сенат США схвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік, у якому передбачив збільшення безпекової допомоги Україні до 250 мільйонів доларів», - Андрій Парубій

докладніше
19 вересня 2018, 09:40

Комітет з питань бюджету провів виїзне засідання в Одесі

докладніше
19 вересня 2018, 09:35

Комітет з питань інформатизації та зв’язку заслухав доповідь Постійного представника Президента України в Криму про виконання заходів з протидії російській агресії

докладніше
19 вересня 2018, 09:21

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 вересня

докладніше
19 вересня 2018, 09:02

Під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко відбулося засідання «Мінської платформи» за участі спецпредставника чинного Голови ОБСЄ в Україні та у ТКГ Мартіна Сайдіка

докладніше
18 вересня 2018, 18:20

«Співпраця між Україною і Норвегією в останній період набула особливо високої динаміки», - Андрій Парубій під час зустрічі з Головою Стортингу Королівства Норвегія Тоне Вілхелмсен Трьоен

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
13 липня 2018, 10:27

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Анонс головних тем «Голосу України»

 

Сьогодні у «Голосі України»:

 

     НАТО підтвердило євроатлантичні перспективи нашої країни

     Випускники з окупованих територій мають шанс отримати потрібну спеціальність

     На статус дитини, яка постраждала через військовий конфлікт, претендують сотні

 

НАТО підтвердило євроатлантичні перспективи нашої країни

НАТО підтверджує підтримку рішень, ухвалених на саміті в Будапешті 2008 року, за якими Україна в майбутньому може стати членом Альянсу. Про це йдеться у заяві, ухваленій за підсумками засідання Грузія—Україна—НАТО, яке відбулося учора, інформує «Європейська правда». Зустріч пройшла у Брюсселі в рамках саміту організації 11—12 липня. У заяві союзники закликали Київ використовувати всі доступні інструменти під егідою Комісії Україна— НАТО, зокрема, Річну національну програму. Вони також привітали значний прогрес у здійсненні реформ у нашій країні, зокрема, ухвалення парламентом закону про Антикорупційний суд та закону про національну безпеку. (читайте у «Голосі України» на 5 стр. >>> article/305169)

 

Випускники з окупованих територій мають шанс отримати потрібну спеціальність

Цього року випускники закладів середньої освіти, які проживають на тимчасово не підконтрольній українській владі території Луганщини, зможуть отримувати робітничі спеціальності дистанційно.

У прифронтовому Попаснянському районі на базі Золотівського професійного ліцею з початку нового навчального року реалізовуватимуть експеримент всеукраїнського рівня щодо забезпечення доступу до якісної професійної освіти учнів з непідконтрольних територій та лінії зіткнення. Теоретичну складову вони опановуватимуть за допомогою дистанційної форми навчання, а практичні навички здобуватимуть очно, під час виробничої практики. Для цього спеціально розроблено електронні підручники і посібники, засоби діагностування досягнень учнів, контрольні вимірювання тощо. Золотівський ліцей уже готовий до прийому таких абітурієнтів. (читайте у «Голосі України» на 12 стр. >>> article/305141)

 

На статус дитини, яка постраждала через військовий конфлікт, претендують сотні

Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію своєї постанови про порядок надання статусу дитині, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Механізм отримання цього статусу тепер значно спрощений.

— Насамперед цей статус можуть отримати діти, які мають поранення, контузії, каліцтво, зазнали фізичного, сексуального насильства, були викрадені чи незаконно вивезені за межі України або утримувались у полоні, зазнали психологічного насильства тощо, — пояснює директор Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Руслан Колбаса. — Що відрізняє нову постанову від старої? Прийнято рішення розширити категорії і вивести окремо підпункт «Психологічне насильство». У попередній постанові процедура була доказовою лише через кримінальне провадження. Тобто, якщо є причина отримати такий статус, то батьки дітей повинні були написати заяву до поліції, звернутись до судмедекспертизи, відкрити кримінальне провадження, і лише після цього могли подавати пакет документів до служби у справах дітей. У новій постанові довідку судмедекспертизи скасовано.

Сьогодні батькам достатньо подати свідоцтво про народження своєї дитини, документ, що посвідчує особу заявника, довідки, якщо дитина перебуває в дитячому закладі і якщо має статус ВПО. Крім того, потрібен документ, що підтверджує проживання дитини в населеному пункті на території, де здійснюється антитерористична операція. Тобто на сьогодні для отримання статусу дитина не обмежується обов’язковою наявністю довідки переселенця. (читайте у «Голосі України» на 13 стр. >>> article/305174)

 

Повний випуск «Голосу України» від 13.07.2018 на сайті http://www.golos.com.ua