Новини

18 січня 2019, 16:31

Секретар Комітету з питань економічної політики Богдан Матківський провів особистий прийом громадян

докладніше
18 січня 2019, 14:34

Тези виступу Голови Верховної Ради України Парубія на закритті 9 сесії Верховної Ради України VIII скликання

докладніше
18 січня 2019, 13:31

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 січня 2019, 11:36

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
18 січня 2019, 11:02

Голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький взяв участь у презентації книги глави УГКЦ «Дяілог лікує рани»

докладніше
18 січня 2019, 09:55

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 січня

докладніше
18 січня 2019, 09:17

У Комітеті у закордонних справах відбулася презентація монографії "Питання розвитку та реалізації міжнародних стандартів прав корінних народів"

докладніше
17 січня 2019, 18:05

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 січня 2019, 17:22

Діяльність Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення у 2018 році активізувала процес погашення заборгованості з виплати заробітної плати в країні

докладніше
17 січня 2019, 17:09

Голова Верховної Ради Андрій Парубій взяв участь у церемонії передачі Парламенту вишитої карти-оберегу України

докладніше
17 січня 2019, 16:00

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Угорщини в Україні Ійдярто Іштваном

докладніше
17 січня 2019, 14:13

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 січня 2019, 14:10

Комітет з питань євроінтеграції підтримав проект Закону про приєднання України до Європейського фонду підтримки спільного виробництва художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів

докладніше
17 січня 2019, 14:03

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 травня 2018, 15:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: МФО «Рівні можливості» вимагає проведення службового розслідування та перевірки на відповідність займаній посаді державного службовця Рябоконя С.І. за приниження гідності жінок (відео)

 
25 травня під час години запитань до Уряду, Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко від імені МФО «Рівні можливості» звернулась до Міністра соціальної політики України Андрія Реви з проханням провести службове розслідування та здійснити перевірку на відповідність займаній посаді Заступника директора департаменту заробітної плати та умов праці - начальника Відділу регулювання умов і охорони праці Міністерства соціальної політки України Рябоконя Сергія Івановича.

Ірина Геращенко повідомила, що 13 квітня 2018 року під час проведення у Міністерстві соціальної політики України консультацій щодо денонсації 45 Конвенції Міжнародної організації праці (про використання праці жінок на підземних роботах у шахтах будь-якого роду) не було запрошено представників МФО «Рівні можливості», а представникам Секретаріату МФО та помічникам народних депутатів України було у грубій формі відмовлено в участі у зазначеному заході. Між іншим, під час проведення цих консультацій Рябокінь С.І. зауважив, що жінки не можуть бути снайперами. За словами Ірини Геращенко, така поведінка державного службовця є «дискримінацією за ознакою статті», що між іншим заборонено чинним законодавством України.

Окрім того, Перший віце-спікер повідомила, що народний депутат України Войцеховська С.М скерувала депутатське звернення №17-04/2018-01 від 17.04.2018 р. до керівників центральної органів виконавчої влади з проханням провести службову перевірку державних службовців Департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політки України та надати роз’яснення щодо причин, з яких народних депутатів України, представників МФО «Рівні можливості» не запросили на цей захід, а представникам Секретаріату МФО та помічникам народних депутатів України було відмовлено в участі у цьому заході. Проте, за словами Ірини Геращенко, у відповідь було отримано лист від Міністерства соціальної політики України, в якому йдеться про те, що МФО «Рівні можливості» ніби то є «невідомою громадською організацією». На переконання Ірини Геращенко, така позиція Міністерства принижує 55 народних депутатів України, які є представниками МФО «Рівні можливості».

«Сьогодні в Україні проходять службу 24 897 жінок-військовослужбовців, з них 3 068 – жінок офіцерів. Серед них є і жінки-снайпери, які сумлінно та професійно виконують поставлені завдання із захисту Батьківщини. Ми, представники міжфракційного депутатського об’єднання «Рівні можливості», вимагаємо провести службове розслідування та здійснити перевірку на відповідність займаній посаді державного службовця Рябоконя С.І.», - наголосила представник МФО «Рівні можливості» Ірина Геращенко.

Своєю чергою, Міністр соціальної політики України Андрій Рева вибачився за поведінку своїх підлеглих. Міністр зауважив, що поведінка окремих представників структурних підрозділів Міністерства соціальної політики України не є офіційною позицією та пообіцяв ініціювати проведення службового розслідування.

«Ми проведемо службове розслідування і за результатами поінформуємо Верховну Раду України», - повідомив міністр.

Андрій Рева також поінформував, що 23 травня ц.р. під час засідання Комітету Верховної Ради України у закордонних справах було підтримано законопроект «Про денонсацію Конвенції Міжнародної організації праці про використання праці жінок на підземних роботах у шахтах будь-якого роду» № 45, де було представлено, зокрема й офіційну позицію Міністерства соціальної політики України на підтримку зазначеного документа.