Новини

24 вересня 2018, 17:30

У Комітеті з питань запобігання і протидії корупції відбулося засідання трьох підкомітетів на тему: «Систематичне порушення законодавства державними реєстраторами під час державної реєстрації права власності на нерухоме майно»

докладніше
24 вересня 2018, 15:24

Комітет з питань науки та освіти розглянув питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення вищих навчальних закладів на 2019 рік (відео)

докладніше
24 вересня 2018, 13:59

Комітет з питань охорони здоров’я провів круглий стіл «Реформування системи реабілітації та визначення групи інвалідності громадян України» (відео)

докладніше
24 вересня 2018, 13:04

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про внесення змін до законів щодо вирішення питань заборгованості підприємств ОПК - учасників ДК «Укроборонпром» перед державою-агресором та забезпечення їх стабільного розвитку

докладніше
24 вересня 2018, 12:00

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув питання щодо відключення аналогового ефірного телевізійного мовлення в Україні

докладніше
24 вересня 2018, 10:29

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до статті 21 Закону України "Про Національну гвардію України" (щодо права на реабілітацію)

докладніше
22 вересня 2018, 09:00

Ірина Геращенко поспілкувалася з учасниками акції на підтримку Олега Сенцова під Посольством РФ у Франції

докладніше
21 вересня 2018, 17:52

Народний депутат з фракції Радикальної партії Олега Ляшка Тетяна Юзькова провела особистий прийом громадян

докладніше
21 вересня 2018, 16:47

«Рішення про внесення змін до Конституції України щодо вступу України в ЄС і НАТО є найважливішим цього пленарного тижня», - Андрій Парубій

докладніше
21 вересня 2018, 16:40

Андрій Парубій: Наступного пленарного тижня Верховна Рада України розгляне проект Закону про українську мову

докладніше
21 вересня 2018, 14:19

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
21 вересня 2018, 14:09

У Верховній Раді презентовано посібник «Правила оформлення проектів законів та основні вимоги законодавчої техніки»

докладніше
21 вересня 2018, 12:23

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму розглянув результати аналізу ефективності реалізації Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки за матеріалами Рахункової палати України

докладніше
21 вересня 2018, 09:30

У Верховній Раді відбулося засідання «Мінської платформи» за участі Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 травня 2018, 15:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: МФО «Рівні можливості» вимагає проведення службового розслідування та перевірки на відповідність займаній посаді державного службовця Рябоконя С.І. за приниження гідності жінок (відео)

 
25 травня під час години запитань до Уряду, Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко від імені МФО «Рівні можливості» звернулась до Міністра соціальної політики України Андрія Реви з проханням провести службове розслідування та здійснити перевірку на відповідність займаній посаді Заступника директора департаменту заробітної плати та умов праці - начальника Відділу регулювання умов і охорони праці Міністерства соціальної політки України Рябоконя Сергія Івановича.

Ірина Геращенко повідомила, що 13 квітня 2018 року під час проведення у Міністерстві соціальної політики України консультацій щодо денонсації 45 Конвенції Міжнародної організації праці (про використання праці жінок на підземних роботах у шахтах будь-якого роду) не було запрошено представників МФО «Рівні можливості», а представникам Секретаріату МФО та помічникам народних депутатів України було у грубій формі відмовлено в участі у зазначеному заході. Між іншим, під час проведення цих консультацій Рябокінь С.І. зауважив, що жінки не можуть бути снайперами. За словами Ірини Геращенко, така поведінка державного службовця є «дискримінацією за ознакою статті», що між іншим заборонено чинним законодавством України.

Окрім того, Перший віце-спікер повідомила, що народний депутат України Войцеховська С.М скерувала депутатське звернення №17-04/2018-01 від 17.04.2018 р. до керівників центральної органів виконавчої влади з проханням провести службову перевірку державних службовців Департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політки України та надати роз’яснення щодо причин, з яких народних депутатів України, представників МФО «Рівні можливості» не запросили на цей захід, а представникам Секретаріату МФО та помічникам народних депутатів України було відмовлено в участі у цьому заході. Проте, за словами Ірини Геращенко, у відповідь було отримано лист від Міністерства соціальної політики України, в якому йдеться про те, що МФО «Рівні можливості» ніби то є «невідомою громадською організацією». На переконання Ірини Геращенко, така позиція Міністерства принижує 55 народних депутатів України, які є представниками МФО «Рівні можливості».

«Сьогодні в Україні проходять службу 24 897 жінок-військовослужбовців, з них 3 068 – жінок офіцерів. Серед них є і жінки-снайпери, які сумлінно та професійно виконують поставлені завдання із захисту Батьківщини. Ми, представники міжфракційного депутатського об’єднання «Рівні можливості», вимагаємо провести службове розслідування та здійснити перевірку на відповідність займаній посаді державного службовця Рябоконя С.І.», - наголосила представник МФО «Рівні можливості» Ірина Геращенко.

Своєю чергою, Міністр соціальної політики України Андрій Рева вибачився за поведінку своїх підлеглих. Міністр зауважив, що поведінка окремих представників структурних підрозділів Міністерства соціальної політики України не є офіційною позицією та пообіцяв ініціювати проведення службового розслідування.

«Ми проведемо службове розслідування і за результатами поінформуємо Верховну Раду України», - повідомив міністр.

Андрій Рева також поінформував, що 23 травня ц.р. під час засідання Комітету Верховної Ради України у закордонних справах було підтримано законопроект «Про денонсацію Конвенції Міжнародної організації праці про використання праці жінок на підземних роботах у шахтах будь-якого роду» № 45, де було представлено, зокрема й офіційну позицію Міністерства соціальної політики України на підтримку зазначеного документа.