Новини

26 серпня 2016, 20:35

Ірина Геращенко: До лідерів кримських татар сьогодні в Криму застосовуються методи радянської каральної медицини

докладніше
26 серпня 2016, 20:00

Ірина Геращенко: Україна готова до широкого компромісу в переговорах щодо звільнення 107 полонених, утримуваних бойовиками

докладніше
26 серпня 2016, 19:00

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко виступає за активізацію українсько-білоруського міжпарламентського діалогу

докладніше
26 серпня 2016, 18:45

Ірина Геращенко: «Сьогодні українці як ніколи міцно об’єднані ідеєю євроатлантичної інтеграції України»

докладніше
26 серпня 2016, 17:30

Україна на переговорах у Мінську наполягає на повному припиненні вогню напередодні 1 вересня - Ірина Геращенко

докладніше
26 серпня 2016, 17:17

Ірина Геращенко: «Мінські угоди – важливий механізм мирного і дипломатичного врегулювання ситуації на Донбасі»

докладніше
26 серпня 2016, 14:31

У парламенті відбулося засідання "круглого столу" на тему: "Роль Верховної Ради України в проголошенні та утвердженні незалежності Української держави" (відео)

докладніше
26 серпня 2016, 13:22

Напутні побажання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія українським паралімпійцям

докладніше
26 серпня 2016, 11:01

Ірина Геращенко вручила від імені Верховної Ради України пам’ятний подарунок ветеранові Другої світової війни Геннадію Киркевичу (відео)

докладніше
26 серпня 2016, 10:07

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики оголошує відбір кандидатур на заміщення вакантної посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

докладніше
26 серпня 2016, 09:30

Сергій Алєксєєв: Окрім ефективної виконавчої служби мають бути і дієві механізми підтримки громадян-боржників

докладніше
26 серпня 2016, 09:15

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь у щорічних зборах Світового конгресу українців

докладніше
26 серпня 2016, 08:35

Звернення Комітету у закордонних справах до комітетів у закордонних справах демократичних країн та міжнародних організацій світу щодо ситуації, що склалася з Ільмі Умеровим

докладніше
25 серпня 2016, 17:48

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття Голові Палати депутатів Парламенту Італійської Республіки Лаурі Болдріні та Голові Сенату Парламенту Італійської Республіки П’єтро Грассо

докладніше

Канал Рада 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube




14 березня 2016, 20:06

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

17 березня 2016 року заплановано розгляд подань Вищої ради юстиції про звільнення суддів за порушення присяги (список)

 


Відповідно до розкладу пленарних засідань Верховної Ради України на період з 15 по 18 березня 2016 року на засіданні Верховної Ради України, яке відбудеться у четвер, 17 березня 2016 року заплановано розгляд подань Вищої ради юстиції про звільнення за порушення присяги.

Керуючись положеннями Регламенту Верховної Ради України, які передбачають обов’язкову присутність судді на пленарному засіданні Верховної Ради України під час розгляду питання про його звільнення на підставі пункту  5 частини п’ятої статті 126 Конституції України, повідомляємо про розгляд питання про звільнення таких суддів:

 

Авраміді Тетяну Станіславівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Адаменко Олену Григорівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Алєєву Наталю Галівну

апеляційний суд міста Севастополя

Альошину Світлану Михайлівну

господарський суд міста Севастополя

Андрейченко Альону Анатоліївну

апеляційний суд міста Севастополя

Атаманюка Германа Степановича

Бахчисарайський районний суд Автономної Республіки Крим

Балахонова Бориса Лук'яновича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Белоусова Едуарда Феліксовича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Бердієву Барно Алимівну

Кіровський районний суд Автономної Республіки Крим

Берещанського Юрія Віталійовича

Ялтинський міський суд Автономної Республіки Крим

Берещанську Ірину Іванівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Берзіньш Валентину Степанівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Бєлоглазову Ірину Костянтинівну

господарський суд Автономної Республіки Крим

Бєлоусова Михайла Миколайовича

Київський районний суд міста Сімферополя

Биховця Михайла Олександровича

Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим

Білоусову Вікторію Василівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Благодатну Олену Юріївну

Центральний районний суд міста Сімферополя

Бондарева Романа Володимировича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Бондаренка Анатолія Анатолійовича

Чорноморський районний суд Автономної Республіки Крим

Бондарєва Володимира Костянтиновича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Брикало Тетяну Вікторівну

Ленінський районний суд міста Севастополя

Бриндю Марину Анатоліївну

Нижньогірський районний суд Автономної Республіки Крим

Володарець Наталію Михайлівну

Євпаторійський міський суд Автономної Республіки Крим

Володіну Любов Василівну

апеляційний суд міста Севастополя

Воробйову Світлану Олександрівну

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Гаврилюк Марію Павлівну

господарський суд Автономної Республіки Крим

Гаврилюка Ігоря Івановича

Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим

Гавуру Ольгу Володимирівну

окружний адміністративний суд міста Севастополя

Гайворонського Володимира Івановича

господарський суд Автономної Республіки Крим

Ганича Миколу Федоровича

Ялтинський міський суд Автономної Республіки Крим

Гаркушу Оксану Маївну

Ленінський районний суд міста Севастополя

Гнусарєва Володимира Костянтиновича

Залізничний районний суд міста Сімферополя

Гоголя Юрія Михайловича

Севастопольський апеляційний господарський суд

Голика Віктора Сергійовича

Севастопольський апеляційний господарський суд

Головко Валерію Олегівну

господарський суд міста Севастополя

Гонтаря Віктора Івановича

Севастопольський апеляційний господарський суд

Горбань Валентину Василівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Гордєйчик Тетяну Федорівну

Алуштинський міський суд Автономної Республіки Крим

Горошко Наталію Петрівну

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Градову Ольгу Григорівну

Севастопольський апеляційний господарський суд

Гриценка Юрія Федоровича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Гулевича Юрія Григоровича

Центральний районний суд міста Сімферополя

Дегтярьову Вікторію Юріївну

Залізничний районний суд міста Сімферополя

Діденка Дениса Олександровича

Київський районний суд міста Сімферополя

Долгополова Андрія Миколайовича

Київський районний суд міста Сімферополя

Дорошенко Тетяну Іллівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Дудкіну Тетяну Миколаївну

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Дудник Анастасію Сергіївну

Євпаторійський міський суд Автономної Республіки Крим

Дяченко Любов Олександрівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Євдокимову Віру Василівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Євдокімова Ігоря Вячеславовича

Севастопольський апеляційний господарський суд

Євдокімову Ірину Арсентіївну

Гагарінський районний суд міста Севастополя

Єланську Олену Едуардівну

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Єлгазіну Ларису Павлівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Єфімову Валентину Олександрівну

апеляційний суд міста Севастополя

Забару Галину Яківну

Первомайський районний суд Автономної Республіки Крим

Заболотну Наталю Миколаївну

Центральний районний суд міста Сімферополя

Захарову Ірину Олександрівну

Євпаторійський міський суд Автономної Республіки Крим

Зінькова Віктора Івановича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Злотнікова Василя Яковича

Залізничний районний суд міста Сімферополя

Зотова Віктора Сергійовича

апеляційний суд міста Севастополя

Іванова Сергія Сергійовича

Центральний районний суд міста Сімферополя

Іллічова Миколу Миколайовича

господарський суд Автономної Республіки Крим

Ілюхіну Ганну Павлівну

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Іоненко Тетяну Іванівну

Судацький міський суд Автономної Республіки Крим

Ісламгулову Олену Володимирівну

Сакський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим

Іщенка Василя Івановича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Іщенко Ірину Анатоліївну

господарський суд Автономної Республіки Крим

Кагітіну Ірину Володимирівну

Київський районний суд міста Сімферополя

Кайра Ігоря Анатолійовича

Ялтинський міський суд Автономної Республіки Крим

Капустіну Людмилу Павлівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Караваєва Костянтина Миколайовича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Кисельова Євгена Михайловича

Керченський міський суд Автономної Республіки Крим

Кірюхіну Марину Анатоліївну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Кіт Марину Вікторівну

Керченський міський суд Автономної Республіки Крим

Климову Ганну Михайлівну

Первомайський районний суд Автономної Республіки Крим

Клочка Валерія Петровича

апеляційний суд міста Севастополя

Коваленка Олександра Юрійовича

апеляційний суд міста Севастополя

Ковальова Олександра Володимировича

Керченський міський суд Автономної Республіки Крим

Козуб Олену Вікторівну

апеляційний суд міста Севастополя

Колбіну Тетяну Павлівну

апеляційний суд міста Севастополя

Колосову Ганну Геннадіївну

господарський суд Автономної Республіки Крим

Кондрак Наталю Йосифівну

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Короткову Любов Михайлівну

Керченський міський суд Автономної Республіки Крим

Косенка Андрія Миколайовича

апеляційний суд міста Севастополя

Котлярову Олену Леонідівну

Севастопольський апеляційний господарський суд

Кошелєва Василя Івановича

Бахчисарайський районний суд Автономної Республіки Крим

Кравченко Вікторію Єфимівну

господарський суд міста Севастополя

Красікова Сергія Івановича

Ленінський районний суд Автономної Республіки Крим

Кротову Людмилу Володимирівну

Євпаторійський міський суд Автономної Республіки Крим

Крючкова Ігоря Ігоровича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Кузнецову Ларису Миколаївну

Джанкойський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим

Кузнєцову Олену Олександрівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Кузьміну Олену Миколаївну

Керченський міський суд Автономної Республіки Крим

Кулінську Наталю Володимирівну

Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим

Кунцова Володимира Олександровича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Курапову Зою Іллівну

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Курську Антоніну Георгіївну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Куртлушаєва Ісмаіла Джаферовича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Куртлушаєва Мурата Ісмаіловича

господарський суд Автономної Республіки Крим

Кустову Ірину Вікторівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Лазарева Сергія Геннадійовича

господарський суд Автономної Республіки Крим

Лантратову Антоніну Іванівну

Євпаторійський міський суд Автономної Республіки Крим

Латиніна Юрія Анатолійовича

окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Лебедя Олега Дмитровича

Центральний районний суд міста Сімферополя

Левченка Валерія Павловича

Керченський міський суд Автономної Республіки Крим

Лемешко Аллу Сергіївну

Нахімовський районний суд міста Севастополя

Лихачову Ларису Олексіївну

Армянський міський суд Автономної Республіки Крим

Ловягіну Юлію Юріївну

господарський суд Автономної Республіки Крим

Ломанову Любов Олександрівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Лущенко Людмилу Григорівну

Білогірський районний суд Автономної Республіки Крим

Любобратцеву Наталію Іванівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Лядову Тетяну Романівну

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Мельник Тетяну Олександрівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Михайлова Віталія Євгенійовича

Центральний районний суд міста Сімферополя

Михайлову Людмилу Олександрівну

Первомайський районний суд Автономної Республіки Крим

Можелянського Віктора Анатолійовича

Київський районний суд міста Сімферополя

Моісеєнко Тетяну Іллівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Морозову Людмилу Миколаївну

Судацький міський суд Автономної Республіки Крим

Мудрову Євгенію Юріївну

апеляційний суд міста Севастополя

Мунтян Ольгу Іванівну

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Мязгова Леоніда Олексійовича

Красногвардійський районний суд Автономної Республіки Крим

Нікітіна Геннадія Володимировича

апеляційний суд міста Севастополя

Новікова Романа Васильовича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Омельченка В'ячеслава Анатолійовича

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Онищенко Тетяну Сергіївну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Опанасюка Олександра Дмитровича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Осоченка Анатолія Миколайовича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Осоченко Інесу Костянтинівну

господарський суд Автономної Республіки Крим

Остапову Катерину Андріївну

Севастопольський апеляційний господарський суд

Петрову Юлію Вікторівну

Совєтський районний суд Автономної Республіки Крим

Петюшеву Нану Миколаївну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Пиркало Тетяну Василівну

Роздольненський районний суд Автономної Республіки Крим

Пироженка Олександра Володимировича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Підлісну Ірину Анатоліївну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Пікулу Едуарда Олександровича

Джанкойський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим

Погребняка Сергія Миколайовича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Пономаренко Аллу Вікторівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Потопальського Сергія Степановича

господарський суд Автономної Республіки Крим

Притуленко Олену Володимирівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Проскурню Сергія Миколайовича

Красногвардійський районний суд Автономної Республіки Крим

Проценко Олександру Іванівну

Севастопольський апеляційний господарський суд

Птіцину Валентину Іванівну

апеляційний суд міста Севастополя

Радіонова Ігоря Івановича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Реву Сергія Вікторовича

Київський районний суд міста Одеси

Редько Галину Володимирівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Рибіну Світлану Анатоліївну

Севастопольський апеляційний господарський суд

Рижову Ірину Володимирівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Романенка Володимира Вікторовича

Ялтинський міський суд Автономної Республіки Крим

Романову Любов Владиславівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Рошку Марину Володимирівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Ружицьку Тетяну Володимирівну

Євпаторійський міський суд Автономної Республіки Крим

Руснак Аллу Пилипівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Самойлову Олену Василівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Сердюка Олександра Сергійовича

Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим

Сиротюка Валерія Георгійовича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Сікорську Наталю Іванівну

Севастопольський апеляційний господарський суд

Сінані Олександра Михайловича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Скісова Євгена Михайловича

Алуштинський міський суд Автономної Республіки Крим

Склярова Віктора Миколайовича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Слєзка Тімура Васильовича

Залізничний районний суд міста Сімферополя

Соболюка Михайла Миколайовича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Сокола Віктора Степановича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Соколову Ірину Олександрівну

господарський суд Автономної Республіки Крим

Стебівко Олену Іванівну

Чорноморський районний суд Автономної Республіки Крим

Сундукова Василя Михайловича

апеляційний суд міста Севастополя

Терентьєва Андрія Миколайовича

Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим

Тимошенко Катерину Григорівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Тихопоя Олексія Олександровича

Київський районний суд міста Сімферополя

Тіткова Сергія Яковича

господарський суд Автономної Республіки Крим

Толпиго Валентину Іванівну

господарський суд Автономної Республіки Крим

Томащака Альберта Степановича

Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим

Трубнікова Юрія Леонідовича

Ленінський районний суд Автономної Республіки Крим

Українець Лесю Іванівну

Ленінський районний суд Автономної Республіки Крим

Уржумову Наталю Валеріївну

Залізничний районний суд міста Сімферополя

Фаріну Нелю Юріївну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Федорову Тетяну Павлівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Філатову Євгенію Володимирівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Халдєєву Олену Вікторівну

Красноперекопський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим

Харченко Ірину Олександрівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Хмарук Наталю Сергіївну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Хожаінову Оксану Василівну

Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим

Холкіну Ганну Іванівну

Джанкойський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим

Чернецьку Валерію Валеріївну

Нижньогірський районний суд Автономної Республіки Крим

Черткову Ірину Валентинівну

Севастопольський апеляційний господарський суд

Чистякову Тетяну Іванівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Шевченко Ірину Вікторівну

Красногвардійський районний суд Автономної Республіки Крим

Шестакову Ніну Володимирівну

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Шкляр Тетяну Олександрівну

окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Шкуліпу Володимира Івановича

Керченський міський суд Автономної Республіки Крим

Шукальського Валентина Володимировича

Красногвардійський районний суд Автономної Республіки Крим

Язєва Сергія Олексійовича

апеляційний суд Автономної Республіки Крим

Яковенко Світлану Юріївну

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Яковлєва Сергія Валерійовича

окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Яніна Ігоря Альбертовича

Бахчисарайський районний суд Автономної Республіки Крим

 

Прохід для зазначених суддів буде проводитися з 9 години 30 хвилин 17 березня 2016 року через під’їзд №5 будинку Верховної Ради України (вул. М.Грушевського, 5, м. Київ) при пред’явленні документа, що засвідчує особу.